Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Project, 3rd Edition Project, 3rd Level 4

Project, 3rd Edition 4 Workbook SK

od Hutchinson, T. - Edwards, L. z vydavateľstva Oxford University Press 2009 EN jazyk

Project, 3rd Edition 4 Workbook SK

Autor: Hutchinson, T. - Edwards, L.
Vydavateľstvo: Oxford University Press
Rok vydania: 2009
EAN: 9780194763912
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Jazyk: anglický
Rozmery: 220x275 mm
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Základné školy
Žáner: jazyková literatúra
Kúpou tohto produktu získate 0,39 bodov

Viac o knihe Project, 3rd Edition 4 Workbook SK (Hutchinson, T. - Edwards, L.)

Pre tretiu edíciu Projectu nie je plánovaná dotlač! V prípade záujmu si môžete objednať tituly zo štvrtej edície.

Project, Tretia edícia, level 4, pracovný zošit je určený na vyučovanie anglického jazyka inovatívnou metódou CLIL, vypracovný podľa učebnice Project, Third edition, level 4.Workbook obsahuje zadania úloh v slovenčine a slovníček na konci zošita v slovenskom a anglickom jazyku.

Tretia edícia Project podporuje žiakov zapájať sa do procesu učenia a to prostredníctvom aktualizovaného obsahu a veľkého množstva materiálu, ktoré kniha obsahuje. Žiaci sú motivovaní pútavými textami a aktivitami vo všetkých piatich úrovniach. Logická štruktúra knihy a jasný prístup poskytuje pevný základ pre učenie. V učebnici je predstavený jazyk v skutočných – reálnych situáciách. Kurz Project 3rd edition je určený pre deti vo veku od 11-15 rokov. Ide o 5-stupňový intenzívny kurz a žiaci s ním začínajú v piatom ročníku ZŠ – levelom 1 a končia v deviatom ročníku – levelom 5.
Kurz obsahuje:

• Učivo na tri hodiny týždenne s možnosťou rozšírenia na 5 vyučovacích hodín
  • Množstvo cvičení na precvičovanie gramatiky
  • Komixové príbehy
  • Inovatívna metóda výučby (CLIL)
  • Slovenský pracovný zošit obsahuje inštrukcie v slovenčine a súčasťou je aj anglicko-slovenský slovníček
  • Súčasťou pracovného zošita je CD-ROM, ktorý obsahuje ďalšie cvičenia na precvičovanie gramatiky, slovnej zásoby a  posluchu.

Overený, spoľahlivý a teraz ešte lepší 5- stupňový intenzívny kurz pre deti vo veku od 11- 15 rokov. Obsahuje základné učivo na 3 hodiny týždenne s rozširujúcim materiálom až na 5 hodín. Analytický prístup ku gramatike s množstvom príkladov na precvičovanie, prezentácia slovnej zásoby v témetických okruhoch, komiksové príbehy, hry, projektová práca, tradičné pesničky a príbehy, to všetko umožňuje ľahšie a pútavejšie učenie pre žiakov. Tretia edícia využíva novú inovatívnu metódu vyučovania CLIL (vyučovanie angličtiny cez témy z iných vyučovacích predmetov). V pracovnom zošite sú inštrukcie k cvičeniam v slovenčine, anglicko- slovenský slovníček, prehľad slovnej zásoby v slovenčine a cvičenia označené podľa stupňa obtiažnosti. Interaktívny CD- ROM v pracovnom zošite obsahuje navyše ďalšie cvičenia na gramatiku, tématickú slovnú zásobu a precvičovanie dialógu a posluchu.

5,0 z 5 (1x)

Ivona M. overený používateľ 24. máj 2018
Spev siren

Project, 3rd Edition 4 Workbook SK (Hutchinson, T. - Edwards, L.)