Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Project, 3rd Edition Project, 3rd Level 3

Project, 3rd Edition 3 Teacher's Book

od Hutchinson, T. z vydavateľstva Oxford University Press 2008 CS jazyk

Project, 3rd Edition 3 Teacher's Book

od Hutchinson, T. z vydavateľstva Oxford University Press 2008 CS jazyk

Autor: Hutchinson, T.
Vydavateľstvo: Oxford University Press
Rok vydania: 2008
EAN: 9780194763127
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: 210x297x8 mm
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Základné školy
Žáner: Jazyky, vzdelanie
Kúpou tohto produktu získate 0,89 bodov

Viac o knihe Project, 3rd Edition 3 Teacher's Book (Hutchinson, T.)

Project, Third edition, level 3, kniha pre učiteľov

Táto metodická príručka je sprievodcom pre učiteľov a lektorov na vyučovanie anglického jazyka inovatívnou metódou CLIL, vypracovná podľa učebnice Project, Third edition, level 3.

Tretia edícia Project podporuje žiakov zapájať sa do procesu učenia a to prostredníctvom aktualizovaného obsahu a veľkého množstva materiálu, ktoré kniha obsahuje. Žiaci sú motivovaní pútavými textami a aktivitami vo všetkých piatich úrovniach. Logická štruktúra knihy a jasný prístup poskytuje pevný základ pre učenie. V učebnici je predstavený jazyk v skutočných – reálnych situáciách. Kurz Project 3rd edition je určený pre deti vo veku od 11-15 rokov. Ide o 5-stupňový intenzívny kurz a žiaci s ním začínajú v piatom ročníku ZŠ – levelom 1 a končia v deviatom ročníku – levelom 5.
Kurz obsahuje:

• Učivo na tri hodiny týždenne s možnosťou rozšírenia na 5 vyučovacích hodín
  • Množstvo cvičení na precvičovanie gramatiky
  • Komixové príbehy
  • Inovatívna metóda výučby (CLIL)
  • Slovenský pracovný zošit obsahuje inštrukcie v slovenčine a súčasťou je aj anglicko-slovenský slovníček
  • Súčasťou pracovného zošita je CD-ROM, ktorý obsahuje ďalšie cvičenia na precvičovanie gramatiky, slovnej zásoby a  posluchu.

Overený, spoľahlivý a teraz ešte lepší 5- stupňový intenzívny kurz pre deti vo veku od 11- 15 rokov. Obsahuje základné učivo na 3 hodiny týždenne s rozširujúcim materiálom až na 5 hodín. Analytický prístup ku gramatike s množstvom príkladov na precvičovanie, prezentácia slovnej zásoby v témetických okruhoch, komiksové príbehy, hry, projektová práca, tradičné pesničky a príbehy, to všetko umožňuje ľahšie a pútavejšie učenie pre žiakov. Tretia edícia využíva novú inovatívnu metódu vyučovania CLIL (vyučovanie angličtiny cez témy z iných vyučovacích predmetov). V pracovnom zošite sú inštrukcie k cvičeniam v slovenčine, anglicko- slovenský slovníček, prehľad slovnej zásoby v slovenčine a cvičenia označené podľa stupňa obtiažnosti. Interaktívny CD- ROM v pracovnom zošite obsahuje navyše ďalšie cvičenia na gramatiku, tématickú slovnú zásobu a precvičovanie dialógu a posluchu.

Spev siren

Project, 3rd Edition 3 Teacher's Book (Hutchinson, T.)