Knihy beletria Voľný čas a šport Šport a hry Fitness a posilňovanie

Ako nabrať svaly

od Boris "Valihora" Prekop z vydavateľstva Boris "Valihora" Prekop 2017 SK jazyk

Ako nabrať svaly

Autor: Boris "Valihora" Prekop
Vydavateľstvo: Boris "Valihora" Prekop
Rok vydania: 2017
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: 163x240 mm
Žáner: Šport
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 3.9.2024
Túto knihu si môžete zakúpiť aj s 40 % cenovým zvýhodnením. Kniha má drobné nedostatky: poškodený obal. Cena zvýhodnenej knihy je 13,74 € a presnejšie informácie vrátane obrázkov tejto konkrétnej knihy sa dozviete tu.

Viac o knihe Ako nabrať svaly (Boris "Valihora" Prekop)

Kniha je výsledkom 10 rokov intenzívnej športovej, trénerskej a publikačnej kariéry. Autor poskytuje komplexný návod na naberanie svalov, opisuje všetky témy, ktoré s posilňovaním súvisia, aj tie, ktoré by ste v iných tituloch hľadali len ťažko. Informácie ktoré uvádza vychádzajú z dlhoročného štúdia rôznych, väčšinou zahraničných zdrojov, experimentovaním na sebe počas súťaženia v kulturistike a skúsenosťami z bohatej a intenzívnej trénerskej činnosti rekreačných aj vrcholových športovcov.Napriek vysokej výpovednej hodnote je autor známy svojim jednoduchým štýlom písania, čím sa približuje širokej verejnosti a jeho rukopis je nezameniteľnou zmesou vlastných poznatkov, teórie a reálnych skúseností.Hoci naberanie svalov je veľmi komplexná téma, autor sa usiluje o jednoduchý, praktický návod bez zbytočných komplikácii a zložitých teórií. Jeho cieľom je čitateľa inšpirovať k zamysleniu sa nad sebou. Neustále zdôrazňuje, že väčšina princípov síce funguje všeobecne, každý si však musí nájsť jedinečnú cestu za úspechom sám.O autoroviBoris Valihora Prekop je priekopníkom vo fitness na Slovensku a Čechách. Už v roku 2008 začal s inštruktážnymi videami na YouTube, založil internetovú stránku Fitmagazin.sk a stal sa najsledovanejším autorom z tejto oblasti u nás. Z jeho videí a článkov čerpá inšpiráciu denne niekoľko tisíc ľudí.V roku 2008 vyštudoval psychológiu na Univerzite Komenského v Bratislave, ale svoju kariéru zasvätil športu. Niekoľko rokov súťažil v kulturistike, venoval sa bojovým umeniam a rôznym tréningovým metódam.V súčasnosti pracuje ako tréner, venuje sa poradenstvu, pokračuje v publikačnej činnosti a tvorbe videí. Je vyhľadávaným trénerom známych osobností, športovcov aj rekreačných nadšencov. Svoje dlhoročné skúsenosti odovzdáva v rámci trénerských kurzov, organizuje prednášky a školenia.

5,0 z 5 (1x)

Martin B. overený používateľ 17. január 2022
Kniha perfektná, skvele informácie, kvalitné spracovanie, určite sa oplatí "investovať", a následne prečítať.
Svetlo v plameni
Kruhy na vode

Ako nabrať svaly (Boris "Valihora" Prekop)