Knihy beletria Spoločenské a humanitné vedy Právo, politológia, sociológia Právo Pracovné právo

Školské zákony a prováděcí předpisy s komentářem 2017/2018 + CD

od Jiří Valenta z vydavateľstva Anag CS jazyk

Školské zákony a prováděcí předpisy s komentářem 2017/2018 + CD

od Jiří Valenta z vydavateľstva Anag CS jazyk

Autor: Jiří Valenta
Vydavateľstvo: Anag
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: 145,0x205,0x50,0 mm
Žáner: Pracovné právo

Viac o knihe Školské zákony a prováděcí předpisy s komentářem 2017/2018 + CD (Jiří Valenta)

Již sedmé vydání praktické příručky Školské zákony…obsahuje vše potřebné z legislativy týkající se oblasti regionálního školství, tj. aktuální úplná komentovaná znění všech důležitých právních předpisů souvisejících s řízením škol a školských zařízení.Kariérní řád a další důležité legislativní novinky ve školstvíUvedené předpisy z oblasti školství jsou komentovány v souladu s vývojem právních názorů, ustálené judikatury a s ohledem na praxi při aplikaci současné školské legislativy. Obsahem knihy je také komentář k zásadním novým změnám školského zákona a zákona o pedagogických pracovnících včetně těch, které nabyly účinnosti v průběhu roku 2017, a to včetně dlouho očekávaného kariérního řádu pro pedagogické pracovníky, který zásadním způsobem vstupuje i do relativně ustálených pracovněprávních vztahů pedagogických pracovníků. Publikace se věnuje rovněž všem důležitým legislativním změnám prováděcích předpisů z poslední doby.Bonus pro vás – CD s aktuální školskou legislativou!Součástí je CD s kompletní školskou legislativou včetně příloh v knize neuváděných.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
Ukážka z knihy 2,26 MB pdf 20.08.2018

O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy