Knihy beletria Spoločenské a humanitné vedy Právo, politológia, sociológia Právo Občianske právo

Nový občanský zákoník - Smluvní právo

od Novotný Petr, Novotná Monika, Budíková Petra, Ivičičová Jitka, Kedroňová Kristina, Štrosová Ilona, Štýsová Monika z vydavateľstva GRADA Publishing, a.s. september, 2017 CS jazyk

Nový občanský zákoník - Smluvní právo

Autor: Novotný Petr, Novotná Monika, Budíková Petra, Ivičičová Jitka, Kedroňová Kristina, Štrosová Ilona, Štýsová Monika
Vydavateľstvo: GRADA Publishing, a.s.
Rok vydania: september, 2017
ISBN: 978-80-271-0609-7
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: 167x240
Podtitul: 2., aktualizované vydání
Žáner: Právo
Tovar posielame do 14 dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v pondelok 22.7.2024

Viac o knihe Nový občanský zákoník - Smluvní právo (Novotný Petr, Novotná Monika, Budíková Petra, Ivičičová Jitka, Kedroňová Kristina, Štrosová Ilona, Štýsová Monika)

Co přinesla praxe během tří let používání Nového občanského zákoníku do rodinného práva? Orientujte se! Převratné změny se dotkly úplně každého. Publikace komplexně pokrývá celou problematiku smluvního práva.

O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

Nový občanský zákoník - Smluvní právo (Novotný Petr, Novotná Monika, Budíková Petra, Ivičičová Jitka, Kedroňová Kristina, Štrosová Ilona, Štýsová Monika)Občanské právo hmotné 4 - Díl čtvrtý: Dědické právo (Novotný Petr, Novotná Monika, Budíková Petra, Ivičičová Jitka, Kedroňová Kristina, Štrosová Ilona, Štýsová Monika)