Knihy beletria Jedlá a nápoje Výživa dojčiat a detí

Návod na prežitie pre bejby

od Igor Bukovský z vydavateľstva AKV - Ambulancia klinickej výživy, s.r.o máj, 2020 SK jazyk

Návod na prežitie pre bejby

Autor: Igor Bukovský
Vydavateľstvo: AKV - Ambulancia klinickej výživy, s.r.o
Rok vydania: máj, 2020
EAN: 9788089719099
ISBN: 978-80-89719-09-9
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Rozmery: 220,0x220,0x35,0 mm
Žáner: Zdravý spôsob života
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 9.7.2024
30,- €*
Túto knihu si môžete zakúpiť aj s 40 % cenovým zvýhodnením. Kniha má drobné nedostatky: ošúchaný obal. Cena zvýhodnenej knihy je 18,- € a presnejšie informácie vrátane obrázkov tejto konkrétnej knihy sa dozviete tu.

Viac o knihe Návod na prežitie pre bejby (Igor Bukovský)

- Reprezentatívna kniha na denné čítanie – a hodnotný dar pre každú mladú rodinu s dieťaťom
- Špeciálne určená
1) rodičom detí od narodenia do 6 rokov,
2) rodičom, ktorí tehotenstvo ešte iba plánujú a
3) starým rodičom a ostatným príbuzným malých detí

Táto kniha nadväzuje na veľmi úspešný autorov titul Návod na prežitie pre muža, ktorého sa na Slovensku a v Českej republike od roku 2006 predalo spolu viac ako 65 tisíc kusov a dvakrát získal cenu Platinová kniha.

Text je rozdelený do piatich základných častí:

1. Telo dieťaťa – poskytne zaujímavosti a dôležité údaje o raste detského organizmu a jeho potrebách, vývoji a úlohe jednotlivých orgánov a systémov (imunita, tráviaci systém, mozog, kosti, zuby, oči, dýchací systém, srdce, obličky, koža, obezita a pod.)
2. Deň dieťaťa – prevedie čitateľov takými zákutiami detského života ako je Učenie, Plač, Hračky, Reč, Motorika, Očkovanie, Klamanie, Trucovanie, Zlozvyky, Strach, Cumlík, Spánok, Domáce zvieratká, Pohyb a šport a pod.
3. Výživa dieťaťa – táto časť obsahuje návod na zdravé a bezpečné dojčenie, venuje sa základným aj špeciálnym výživovým potrebám detského organizmu a obsahuje aj rozsiahlu kapitolu „Mlieko“, kde aj najnáročnejší čitatelia nájdu nové informácie a podnety
4. Rodina dieťaťa – prináša špeciálnu kapitolu pre mamu, kapitolu pre otca a kapitolu pre oboch rodičov; kapitolu pre starých rodičov napísal Milan Markovič
5. Choroby dieťaťa – táto časť prináša prehľadne uvedené odporúčania na domácu a prírodnú liečbu, úpravu stravy, pitného režimu a životného štýlu pri vybraných detských zdravotných problémoch – horúčka/teplota, atopický ekzém, potravinová alergia, ADHD a autizmus

4,0 z 5 (2x)