Knihy beletria Zákony, predpisy, normy

od Adam Křístek z vydavateľstva Wolters Kluwer ČR, a.s. september, 2017 CS jazyk

27,- €

Autor: Adam Křístek
Vydavateľstvo: Wolters Kluwer ČR, a.s.
Rok vydania: september, 2017
ISBN: 978-80-7552-821-6
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 157x233x19 mm
Žáner: Právo, sociológia
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 31.7.2024
Naša cena 27,- €

Viac o knihe Zákon o výkonu ústavní výchovy nebo ochranné výchovy a o preventivně výchovné pé (Adam Křístek)

Podrobný komentář zákona o výkonu ústavní výchovy nebo ochranné výchovy ve školských zařízeních a o preventivně výchovné péči ve školských zařízeních a o změně dalších zákonů se věnuje širším souvislostem komentovaných ustanovení. Nejde jen o výklad příslušných částí a paragrafů zákona (z nichž se některá ocitla v rozporu s pojetím práv dětí a zájmu dítěte jako předního hlediska, tak jak ho upravuje Úmluva o právech dítěte), ale i hledání nových cest a možností pro novou úpravu.

Odvaha k ľudskosti
Kruhy na vode