Knihy beletria Kariéra a motivačná literatúra Reklama, marketing, obchod

Marketingový výzkum

od Radek Tahal z vydavateľstva GRADA Publishing, a.s. august, 2017 CS jazyk

Autor: Radek Tahal
Vydavateľstvo: GRADA Publishing, a.s.
Rok vydania: august, 2017
EAN: 9788027102068
ISBN: 978-80-271-0206-8
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Rozmery: 167,0x240,0x0,0 mm
Edícia: Expert
Podtitul: Postupy, metody, trendy
Žáner: Marketing a reklama
Tovar posielame do 10 dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme vo štvrtok 18.7.2024

Viac o knihe Marketingový výzkum (Radek Tahal)

Nová kniha o marketingovém výzkumu, kterou připravilo deset uznávaných expertů z oboru, nemá svou praktičností a aktuálností poznatků na trhu konkurenci. Publikace je určena všem, kdo marketingový výzkum využívají – od pracovníků marketingu firem a jiných organizací přes realizátory výzkumných projektů až po vysokoškolské studenty.

Autoři v knize reflektují moderní technologie a postupy, jednotlivá témata pojímají prakticky s ohledem na české podmínky i mezinárodní trh. Seznámíte se s úlohou marketingového výzkumu, se zásadami správných formulací při zadávání výzkumných projektů a s konkrétními metodami a technikami kvantitativního a kvalitativního výzkumu.

Velká pozornost je zaměřena na moderní metody výzkumu, např. neuromarketing, eye-tracking, conjoint analýzu a další inovativní metody. Zvláštní část je věnována měření médií a mediálním výzkumům. Kniha přináší také řadu praktických aplikací z oblasti produktových a cenových testů, výzkumu životního stylu i testů reklamních kampaní. V závěru autoři radí, jak postupovat při výběru výzkumné agentury a věnují se etice v oboru.

Spev siren

Marketingový výzkum (Radek Tahal)Objevujeme svět! Emoce (Radek Tahal)MiniPÉDIA - Mravček na ceste (Radek Tahal)