Knihy beletria Kariéra a motivačná literatúra Manažment, riadenie, personalistika

Jak vést rozhovory s podřízenými pracovníky

od František Bělohlávek z vydavateľstva GRADA Publishing, a.s. júl, 2017 CS jazyk

Jak vést rozhovory s podřízenými pracovníky

Autor: František Bělohlávek
Vydavateľstvo: GRADA Publishing, a.s.
Rok vydania: júl, 2017
Rok poslednej dotlače: máj, 2024
ISBN: 978-80-271-0433-8
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 167,0x240,0x0,0 mm
Podtitul: Výběrové, hodnoticí, obtížné a rozvojové pohovory - 2., rozšířené vydání
Žáner: Právo, sociológia
Tovar posielame do 10 dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme vo štvrtok 18.7.2024

Viac o knihe Jak vést rozhovory s podřízenými pracovníky (František Bělohlávek)

Zkušený autor, který jako manažer a konzultant osobně vedl tisíce pohovorů, vám poradí, jak postupovat a čeho se vyvarovat při nejčastějších rozhovorech s podřízenými pracovníky – při výběrových, hodnoticích, obtížných a rozvojových pohovorech. Na komentovaných ukázkách uvidíte, jak vést motivační a hodnoticí pohovory s různými typy lidí – od plachého pracovníka přes pohodáře až po člověka arogantního. Dále se dozvíte, jak optimálně postupovat při rozvojových rozhovorech, jejichž cílem je zvýšit odborné, manažerské nebo komunikační kvality pracovníka. Autor vám pomůže zvládnout i obtížné pohovory, které se týkají uvolňování pracovníka pro nadbytečnost, nepřítomnosti v práci, nízkého pracovního výkonu, nedodržování technologické či pracovní kázně nebo narušování vztahů mezi lidmi na pracovišti. Dozvíte se také, jak připravit a vést výběrové pohovory, jakými otázkami zjistit různé kompetence, přístup k práci a charakterové vlastnosti uchazeče. Předností knihy je mnoho komentovaných ukázek rozhovorů, praktických rad a postupů vycházejících z bohatých zkušeností autora. Knížka je určena všem manažerům, vedoucím týmů, personalistům a studentům personálního managementu.

Jak vést rozhovory s podřízenými pracovníky (František Bělohlávek)Víla zo šatôčky a iné rozprávky (František Bělohlávek)