Knihy beletria Spoločenské a humanitné vedy Právo, politológia, sociológia Právo Občianske právo

Občanský zákoník. Komentář

od Jan Petrov, Michal Výtisk, Vladimír Beran z vydavateľstva Nakladatelství C.H.Beck-CZ máj, 2017 CS jazyk

Občanský zákoník. Komentář

Autor: Jan Petrov, Michal Výtisk, Vladimír Beran
Vydavateľstvo: Nakladatelství C.H.Beck-CZ
Rok vydania: máj, 2017
Typ tovaru: Pevná väzba
Rozmery: 168,0x250,0x75,0 mm
Edícia: Beckova edice komentované zákony
Žáner: Občianske, rodinné a pracovné

Viac o knihe Občanský zákoník. Komentář (Jan Petrov, Michal Výtisk, Vladimír Beran)

První komentář občanského zákoníku v jednom svazku. Více než 3000 stran výkladu spojuje hloubku „velkého“ komentáře s přehledností příručního komentáře. Řeší problémy a otázky dosud jinde neřešené a novou judikaturou zatím nereflektované.Styl výkladu, provázanost a inovativní grafická podoba dovolují nabídnout plnohodnotný komentář celého předpisu, včetně novely z roku 2016. Komentář je psán praktickým, stručným a konkrétním stylem. Popisuje a analyzuje rizika a problémy a navrhuje jejich řešení; čtenář zjistí, jaká rizika mohou být s konkrétním ustanovením spojena, ať už plynou z dosavadní judikatury nebo z publikovaných doktrinálních názorů. Komentáře se opírají o zevrubnou rešerši relevantních rozhodnutí českých soudů a doktrinálních zdrojů. Odkazují ve velké míře i na použitelnou zahraniční judikaturu a literaturu. Text je přitom pečlivě strukturován a téměř každý odstavec je nadepsán pro čtenářovu rychlou orientaci i přehled a jednotlivé části komentáře jsou propojeny vzájemnými odkazy.Do autorského kolektivu se zapojilo více než 82 právníků různých profesí; jsou v něm zastoupeni soudci Nejvyššího soudu, krajských a okresních soudů, zástupci advokacie a notářské praxe i akademické sféry.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
Ukážka z knihy 2,40 MB pdf 07.08.2017

Vila v Taliansku