Knihy beletria Cestovanie a príroda Sprievodcovia Európa Česko

Nejkrásnější výlety na tajemná místa

od Vladimír Soukup; Petr David z vydavateľstva EUROMEDIA GROUP a.s. máj, 2017 CS jazyk

Nejkrásnější výlety na tajemná místa

Autor: Vladimír Soukup; Petr David
Vydavateľstvo: EUROMEDIA GROUP a.s.
Rok vydania: máj, 2017
Rok poslednej dotlače: február, 2018
ISBN: 978-80-242-5744-0
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 130x220x10 mm
Žáner: Dejiny

Viac o knihe Nejkrásnější výlety na tajemná místa (Vladimír Soukup; Petr David)

Kde je u nás vstup do pekla? Jaké je prokletí domu, v němž bydlel jeden z našich nejznámějších masových vrahů? Mohou přízraky mrtvých za několik nevysvětlitelných nehod na dálnici D1? Jaké je tajemství mikulečských lebek? Kde byla nejstarší čarodějnická škola v Evropě? Kde se můžeme setkat se silnou pozitivní energií? To jsou stále otevřené otázky, na které lidé hledají odpovědi. Někde pomohli historici či archeologové, někde zůstává odpověď na pomezí skutečnosti a mýtů, jindy je to legenda, jejíž dozvuky sahají až do současnosti. V tradičních „rodinných toulkách“ zamíří „nejkrásnější výlety“ právě na tato tajemná místa. Je jich nepočítaně a my jsme z nich vybrali 40 tipů na cesty do míst s rozmanitými příběhy a záhadami. Každý si mezi nimi najde to své. Můžeme se opravdu bát, nebo se „jenom“ vydat na výlet se zajímavým cílem.

Výhody dyslexie
Spev siren

Nejkrásnější výlety na tajemná místa (Vladimír Soukup; Petr David)Velká turistická encyklopedie (Vladimír Soukup; Petr David)1000 kostelů, klášterů a kaplí (Vladimír Soukup; Petr David)