Knihy beletria Dvojjazyčná literatúra Anglická Dvojjazyčná literatúra

Velký Gatsby

od Francis Scott Fitzgerald z vydavateľstva Albatros Media a.s. máj, 2017 CS jazyk

Velký Gatsby

Autor: Francis Scott Fitzgerald
Vydavateľstvo: Albatros Media a.s.
Rok vydania: máj, 2017
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Druh tovaru: Kniha
Rozmery: 145,0x205,0x0,0 mm
Edícia: Dvojjazyčné knihy
Podtitul: The Great Gatsby
Žáner: dvojjazyčné knihy
ISBN: 978-80-266-1108-0

Viac o knihe Velký Gatsby (Francis Scott Fitzgerald)

Mnozí z nás vzpomínají na některé z velkolepých filmových zpracování Fitzgeraldova úspěšného románu. Na okázalých večírcích se opět ponořte do rytmu jazzového věku, nahlédněte do života high society a posuďte, komu závratný ekonomický růst pomohl splnit jeho americký sen. Všechny texty jsou v angličtině. Nemusíte se však obávat, že byste textu neporozuměli. Je napsaný zjednodušenou angličtinou tak, aby vyhovoval potřebám čtenáře byť jen mírně pokročilého. Navíc na každé stránce naleznete český zrcadlový překlad. V knize jsou komentovány zajímavé jazykové jevy a na konci publikace je uveden přehled základní gramatiky. Text si můžete poslechnout na nahrávce ve formátu MP3, která je k dispozici na webu albatrosmedia.cz. Titul byl vytvořen týmem internetové jazykové školy www.anglictina.com. Autoři projektu vedení Petrem Špirkem mají s výukou angličtiny více než desetileté zkušenosti. Své poznatky spojují s moderní technologií – publikovali i připravují českými studenty vyhledávané a ceněné multimediální učebnice.

Oflajner

Velký Gatsby (Francis Scott Fitzgerald)Velký Gatsby (Francis Scott Fitzgerald)Penguin Readers Level 7: Mrs Dalloway (Francis Scott Fitzgerald)