Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Tiger Time Tiger Time Level 4

Učiteľská sada: Macmillan
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 9.7.2024
Kúpou tohto produktu získate 1,27 bodov

Viac o produkte Tiger Time Level 4 Flashcards - Obrázkové karty (Carol Read)

Kurz anglického jazyka Tiger Time je určený deťom vo veku šesť až sedem rokov (1. - 7. trieda). S obľubou sa využíva na jazykových školách. Koncept bol navrhnutý uznávanou autorkou a pedagogičkou Carol Read (Little Bugs, Footprints).

Kurz je založený na pútavých príbehoch. Hlavnou postavou je tigrík, ktorý deti sprevádza všetkými úrovňami. Postavy z príbehov rastú a menia sa spolu so žiakmi a odrážajú ich vyvíjajúce sa záujmy a potreby.

Lekcie sú starostlivo štruktúrované, zamerané najprv na slovnú zásobu, gramatiku a zručnosti, ale nechýbajú ani obľúbené CLIL - kultúrne pasáže a rôzne projekty. Každá lekcia končí prehľadom povzbudzujúcim k aktívnej komunikácii.

Integrované digitálne komponenty poskytujú dynamické a efektívne hodiny, ktoré zahŕňajú ľahko použiteľné nástroje na prezentovanie a rozprávanie príbehov a precvičovanie slovnej zásoby, gramatiky a dialógov.

eBook s interaktívnym zvukom je obsahovo vernou kópiou tlačenej verzie učebnice a ľahko sa používa na notebooku, PC, alebo tablete. Množstvo doplnkov sa dá zdarma stiahnuť aj na oficiálnych stránkach macmillan: https://www.macmillanyounglearners.com/tigertime/

Tiger Time Level 4 Flashcards - Obrázkové karty (Carol Read)Give Me Five! Level 2 Class Audio CDs (Carol Read)Give Me Five! Level 5 Pupil's Book +Navio App - učebnica (Carol Read)