Knihy beletria Kariéra a motivačná literatúra Manažment, riadenie, personalistika

Koučovanie podľa pyramídy

od Karpinská,Denisa Kmecová Zuzana z vydavateľstva Business Coaching College, s.r.o. 2017

Koučovanie podľa pyramídy

Autor: Karpinská,Denisa Kmecová Zuzana
Vydavateľstvo: Business Coaching College, s.r.o.
Rok vydania: 2017
ISBN: 978-80-972617-0-2
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: 148x200x16 mm
Žáner: Životná pomoc,psychológia
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 9.7.2024

Viac o knihe Koučovanie podľa pyramídy (Karpinská,Denisa Kmecová Zuzana)

Vedenie transformačných rozhovorov je špecifický druh koučovania. Je to rozhovor, v ktorom pomáhame koučovanému uvedomiť si, na čom mu skutočne záleží. Keď sa dotkne toho, čo ho poháňa zvnútra, dostane človek silu. Začne meniť svoj život a svoju prácu tak, aby sa cítil vo svojom živote dobre. Aj keď konanie môže byť stále náročné, nebude utrpením. Môžete sa naučiť koučovať a viesť transformačné rozhovory so svojimi zamestnancami, klientmi alebo deťmi. A svet okolo vás za bude meniť. Začnite touto knižkou.
Pre koho je kniha určená:
Kouči a každý, kto sa chce naučiť koučovať. Manažéri, podnikatelia, tréneri, poradcovia, terapeuti, konzultanti, a každý, kto pracuje s ľudmi a potrebuje im pomôcť prijímať rozhodnutia a konať.Je to vlastne prvá slovenská učebnica vedenia koučovacích rozhovorov.
5,0 z 5 (1x)

Darina M. overený používateľ 27. apríl 2021
Úžasná hodnotná kniha, ktorá naozaj poskytuje účinné nástroje koučingu. Skvelá kniha.

Koučovanie podľa pyramídy (Karpinská,Denisa Kmecová Zuzana)Planetární sekce venušského klifotu (Karpinská,Denisa Kmecová Zuzana)