Knihy beletria Beletria Fantasy a Sci-fi

Útěk z Arestonu

od Josef Pecinovský z vydavateľstva Nakladatelství Epocha s.r.o. február, 2017 CS jazyk

Útěk z Arestonu

Autor: Josef Pecinovský
Vydavateľstvo: Nakladatelství Epocha s.r.o.
Rok vydania: február, 2017
ISBN: 978-80-7557-050-5
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 115,0x180,0x0,0 mm
Edícia: Pevnost
Žáner: Sci-fi, fantasy
Tovar posielame do 7 dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 17.7.2024

Viac o knihe Útěk z Arestonu (Josef Pecinovský)

Po čtyřech letech na Arestonu je ze Sršně zcela jiný muž. Prošel si peklem vesmírného vězení, zažil zrady i zvůli mocných a nyní je opět nucen začít od začátku. Ovšem zároveň odhalil tajemství, o nichž ví jen málokdo – a i mezi oněmi vyvolenými je on jediný, kdo se nebojí činů. Zatímco Areston dál ovládají fanatičtí inkvizitoři, tajemný Hundertdog pokračuje v krutých vraždách a jednotlivá patra prorůstají podivné zmutované rostliny, Sršeň se pouští do zoufalého boje, na jehož konci září chiméra útěku a svobody...

Pokračování nejnovějšího románu klasika české sci-fi je strhujícím dobrodružstvím z nelidského vesmírného vězení, kde přežijí jen ti nejsilnější a nejodhodlanější!

O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

Útěk z Arestonu (Josef Pecinovský)EPIAF - epidémiológia alkoholizmu a fajčenia na Slovensku (Josef Pecinovský)Microsoft Outlook 2010 (1. akosť) (Josef Pecinovský)602 pro PC suite - zákl.přír. (Josef Pecinovský)