Knihy beletria Náboženstvo a filozofia Kresťanstvo

Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: 105x148 mm
Žáner: Náboženstvo, cirkev

Viac o knihe Pane, príď mi na pomoc (Imrich Degro)

Kniha Pane, príď mi na pomoc je užitočným sprievodcom veriacich na ceste k vnútornému uzdraveniu a oslobodeniu. Modlitby určené pre súkromnú pobožnosť otvárajú srdce veriaceho a vedú ho procesom premeny, uzdravenia a odpustenia. Prednášané modlitby nevyznievajú násilne, nie sú nátlakom na Boha, ale láskavým rozhovorom a primknutím sa k jeho srdcu.Autor – exorcista učí veriacich bojovať proti temnote a okovám zranení nielen silou žalmov a svedectva života Ježiša Krista, ale tiež prostredníctvom modlitby autoexorcizmu, modlitby za vnútorné uzdravenie a oslobodenie. Publikácia a modlitby v nej akoby boli prirodzenou výpoveďou duše dychtiacej po spočinutí v pokoji a bezpečí Božej prítomnosti a môžu sa tak stať súčasťou pravidelného modlitbového života každého kresťana.Katolícky kňaz Imrich Degro je od roku 2002 poverený košickým arcibiskupom na službu exorcizmu v Košickej arcidiecéze. Zároveň pôsobí ako vysokoškolský pedagóg na Katolíckej univerzite v Ružomberku a ako duchovný v Spoločenstve svätého Michala archanjela v Košiciach.
5,0 z 5 (1x)

Anka overený používateľ 14. september 2021
Splnila moje očakávania. Odporučil mi ju duchovný otec z rimsokatolickej farnosti. Modliť sa a takýmto spôsobom meniť pohľad na život je určite lepšie ako spoliehať sa na červené nitky.
Oflajner
Spev siren

Pane, príď mi na pomoc (Imrich Degro)