Knihy beletria Spoločenské a humanitné vedy Právo, politológia, sociológia Právo Pracovné právo

Pracovné právo, 3. prepracované vydanie

od Helena Barancová; Robert Schronk z vydavateľstva Sprint 2 2016 SK jazyk

Pracovné právo, 3. prepracované vydanie

od Helena Barancová; Robert Schronk z vydavateľstva Sprint 2 2016 SK jazyk

Autor: Helena Barancová; Robert Schronk
Vydavateľstvo: Sprint 2
Rok vydania: 2016
Typ tovaru: Viazané knihy
Rozmery: 148x210 mm
Žáner: Pracovné právo

Viac o knihe Pracovné právo, 3. prepracované vydanie (Helena Barancová; Robert Schronk)

Vysokoškolským študentom a širokej verejnosti známe osobnosti predkladajú v poradí už tretiu rozsahom päťstostranovú aktuálne prepracovanú vysokoškolskú učebnicu: Pracovné právo.Obsahom štruktúrovane precízne spracovaná kniha, je určená predovšetkým, ako študijný materiál pre študentov právnických fakúlt v SR. Podstatnú časť knihy tvoria základy pracovno-právnych zákonov a noriem, značná časť pozornosti sa venuje aplikačnému procesu - aktuálne doplnenému Zákonníku práce. Vydávaná učebnica pre svoju obsahovú vecnosť, hodnotu a zameranie je využiteľná v praktickej oblasti, a to na všetkých stupňoch riadenia, v podnikateľskej i inštitucionálnej sfére.

Oflajner
O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

Pracovné právo, 3. prepracované vydanie (Helena Barancová; Robert Schronk)Zákonník práce a jeho novelizácie (Helena Barancová; Robert Schronk)Tvoříme z těsta (Helena Barancová; Robert Schronk)