Knihy beletria Veda, technika a počítače Auto - moto Ostatné

Technika a technické prostriedky hasičských jednotiek

od Mikuláš Monoši; Milan Dermek; Michal Ballay z vydavateľstva Edis 2016 SK jazyk

Technika a technické prostriedky hasičských jednotiek

Autor: Mikuláš Monoši; Milan Dermek; Michal Ballay
Vydavateľstvo: Edis
Rok vydania: 2016
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: 210x297 mm
Žáner: Všeobecné a ostatné

Viac o knihe Technika a technické prostriedky hasičských jednotiek (Mikuláš Monoši; Milan Dermek; Michal Ballay)

Skriptá obsahujú základné informácie o hasičskej technike a technických prostriedkoch používanej hasičskými jednotkami v Slovenskej republike. Zaoberajú sa rozdelením, definíciou, činnosťou a použitím technických prostriedkov a ochrany pred požiarmi. Skriptá sú určené pre študentov študijných odborov v predmetoch "Technika a technické prostriedky hasičských jednotiek" a "Hasičská technika" bakalárskeho a inžinierskeho štúdia študijného programu Záchranné služby.

Vila v Taliansku
VIna, ktoru nesies

Technika a technické prostriedky hasičských jednotiek (Mikuláš Monoši; Milan Dermek; Michal Ballay)Zákon o obchodních korporacích (Mikuláš Monoši; Milan Dermek; Michal Ballay)