Knihy beletria Beletria Krimi, detektívky

Hush baby

od Johanna Holmströmová z vydavateľstva Kosmas s.r.o.(HK) november, 2016 CS jazyk

Hush baby

Autor: Johanna Holmströmová
Vydavateľstvo: Kosmas s.r.o.(HK)
Rok vydania: november, 2016
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Druh tovaru: Kniha
Rozmery: 142,0x209,0x27,0 mm
Edícia: Thrill
Žáner: Detektívky
ISBN: 978-80-7473-463-2
Tovar posielame do 7 dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 10.9.2024
Túto knihu si môžete zakúpiť aj s 40 % cenovým zvýhodnením. Kniha má drobné nedostatky: poškrabaný obal. Cena zvýhodnenej knihy je 11,67 € a presnejšie informácie vrátane obrázkov tejto konkrétnej knihy sa dozviete tu.

Viac o knihe Hush baby (Johanna Holmströmová)

Vrakören je vilová čtvrť na pobřeží, na půl cesty mezi Borga a Helsinkami. Zapadlá čtvrť s hrstkou domů a temně šumícím lesem. Perfektní místo pro dobrodružství, ale také tajemství. A právě sem se přistěhuje Olof s manželkou Henrikou a dvěma vyženěnými dětmi, Lukasem a Robin. O mnoho let později se sem dětská psycholožka Robin vrací proti své vůli. Vrakören i s jeho obchůdkem, který vlastní Vinqvistovi, mezitím pohltilo hlavní město. Architekti tu pro společenskou smetánku navrhli nové domy s obřími panoramatickými okny a vysokými zdmi zabraňujícími zvědavým pohledům. Pod luxusním povrchem všechno vře. Všichni tu mají strach, děti i dospělí. Robininu matku místní šikanují, někdo zhanobil zdejší hřbitov a špitá se i o obchodu s drogami. Robin je zatažena do sítě intrik, kde vše ukazuje na dobročinnou organizaci, kterou tu před lety založili.

Svetlo v plameni

Hush baby (Johanna Holmströmová)