Knihy beletria Spoločenské a humanitné vedy Právo, politológia, sociológia Právo Obchodné právo

od Naděžda Klabusayová z vydavateľstva Wolters Kluwer ČR november, 2016 CS jazyk

Autor: Naděžda Klabusayová
Vydavateľstvo: Wolters Kluwer ČR
Rok vydania: november, 2016
ISBN: 978-80-7552-371-6
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: 176x250 mm
Žáner: Obchodné právo všeobecne
Objednajte dnes do 13:30 a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 30.7.2024

Viac o knihe Zákon o obecné bezpečnosti výrobků. Zákon o technických požadavcích na výrobky. Komentář (Naděžda Klabusayová)

Zákon o obecné bezpečnosti výrobků a zákon o technických požadavcích na výrobky jsou dva stěžejní právní předpisy regulující uvádění výrobků na trh. Oba právní předpisy vycházejí mimo jiné z evropské právní úpravy a obecně upravují oblast uvádění výrobků na jednotný vnitřní trh Evropské unie. Snahou a záměrem autorky je v komentovaném znění obou výše zmiňovaných zákonů vysvětlit podstatné pojmy, které se v dané oblasti vyskytují v návaznosti na právní předpisy, protože materiály a literatura, které se k nim vztahují, jsou velmi obsáhlé, neucelené a v mnoha případech také velmi složité. Autorka je docentkou Vysoké školy báňské v Ostravě a mezi její specializace patří mimo jiné i ochrana spotřebitele a s tím související problematika výrobků.

Svetlo v plameni
Kruhy na vode