Knihy beletria Pre deti a mládež Romány, poviedky, príbehy

Ježíškova dobrodružství

od Irena Kaftanová; Edita Plicková z vydavateľstva Ottovo nakladatelství s.r.o. november, 2016 CS jazyk

Ježíškova dobrodružství

Autor: Irena Kaftanová; Edita Plicková
Vydavateľstvo: Ottovo nakladatelství s.r.o.
Rok vydania: november, 2016
Rok poslednej dotlače: júl, 2019
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Rozmery: 210,0x297,0x0,0 mm
ISBN: 978-80-7451-579-8

Viac o knihe Ježíškova dobrodružství (Irena Kaftanová; Edita Plicková)

Nastává nejkrásnější období roku, čas Vánoc, a mnohé děti se vás zase budou pochybovačně ptát: "Existuje opravdový Ježíšek?" Náš Honzík prožil s Ježíškem během jediné noci tolik dobrodružství, že se na Štědrý den probudil naprosto šťastný, bez sebemenších pochybností. Právě Ježíšek mu splnil všechny jeho nejtajnější sny a přání, když s ním zavítal například do Afriky, na hory, do pravěku, k pirátům, mezi zlatokopy nebo do Egypta.

Známá autorka dětských knih Irena Kaftanová svou knihou Ježíškova dobrodružství zpříjemní dětem nekonečné čekání na tento velký den, kdy i je navštíví Ježíšek a také jim splní jejich přání.
Jedinečná vánoční dobrodružství svými ilustracemi oživila oblíbená česká ilustrátorka knih pro děti Edita Plicková.

Oflajner
O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

Ježíškova dobrodružství (Irena Kaftanová; Edita Plicková)Dobrou noc, lvíčku! Kniha s kouzelnou ba (Irena Kaftanová; Edita Plicková)Hrajeme si s Méďou (Irena Kaftanová; Edita Plicková)Hrajeme si s kosem Oskarem 4 (Irena Kaftanová; Edita Plicková)