Knihy beletria Spoločenské a humanitné vedy Právo, politológia, sociológia Právo Športové právo

Zákon o organizovaní verejných športových podujatí - komentár

od Peter Strapáč; Štefan Tomáš z vydavateľstva Wolters Kluwer (Iura Edition) august, 2016 SK jazyk

Zákon o organizovaní verejných športových podujatí - komentár

Autor: Peter Strapáč; Štefan Tomáš
Vydavateľstvo: Wolters Kluwer (Iura Edition)
Rok vydania: august, 2016
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: 148x210 mm
Edícia: Komentáře
Žáner: Športové právo

Viac o knihe Zákon o organizovaní verejných športových podujatí - komentár (Peter Strapáč; Štefan Tomáš)

Publikácia „Zákon o organizovaní verejných športových podujatí - Komentár“ je spoločným dielom autorského kolektívu. JUDr. Peter Strapáč, PhD., a JUDr. Štefan Tomáš prinášajú komplexný a vyčerpávajúci výklad k jednotlivým zákonným ustanoveniam zákona č. 1/2014 Z. z., ktorý obohatili o príklady z praxe, odkazy na iné právne predpisy a v niektorých častiach aplikovali aj judikatúru Najvyššieho súdu SR a ČR. Pri tvorbe komentára autori úzko spolupracovali so širokou odbornou verejnosťou podieľajúcou sa na organizovaní rôznych verejných športových podujatí, preto obsahuje mnoho riešení, podnetov či názorov aplikovateľných v každodennej praxi. Komentár je výbornou pomôckou pre advokátov a právnikov venujúcim sa športovej problematike, ako aj pre zamestnancov obecných a mestských úradov, ktorí prichádzajú s touto oblasťou do kontaktu. Určený je aj športovým klubom, na ktoré sa vzťahuje zákon o organizovaní verejných športových podujatí, obciam, príslušným orgánom polície, prokuratúre, ale aj širokej odbornej verejnosti.

O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy