Vyžiadať cenovú ponuku
  Učebnice, slovníky Stredné školy Maďarské učebnice SŠ

od J. Kmeťová, M. Skoršepa, P. Mäčko z vydavateľstva EXPOL PEDAGOGIKA s.r.o. 2012 HU jazyk

Autor: J. Kmeťová, M. Skoršepa, P. Mäčko
Vydavateľstvo: EXPOL PEDAGOGIKA s.r.o.
Rok vydania: 2012
ISBN: 978-80-8091-279-6
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Jazyk: maďarský
Rozmery: 176,0x250,0x0,0 mm
Ročník: 2. ročník SŠ
Predmet: Chémia
Škola: Stredné školy s vyučovacím jazykom maďarským (VJM)
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 9.7.2024
32,- €*

Viac o knihe CHÉMIA pre 2. ročník gymnázia so štvorročným štúdiom a 6. ročník gymnázia s osemročným štúdiom s VJM (vyučovací jazyk maďarský) (J. Kmeťová, M. Skoršepa, P. Mäčko)

Kémia a négyosztályos gimnázium 2.és a nyolcosztályos gim. 6. osztálya számára

Učebnica je obsahovo rozdelená na dve časti. Prvá časť je venovaná štruktúre a vlastnostiam anorganických látok, druhá časť štruktúre a vlastnostiam organických látok. Poznatky uvedené v jednotlivých kapitolách umožnia žiakom chápať vzťahy medzi zložením, štruktúrou, vlastnosťami a použitím anorganických a organických látok, ako aj zákonitosti priebehu chemických reakcií. Základné učivo vhodne dopĺňajú: príklady vzorcov a chemických reakcií, rôzne typy modelov molekúl, rozširujúce informácie, informácie zamerané na kontamináciu a ochranu životného prostredia, zhrnutie s kľúčovými informáciami a otázky a úlohy, návody na školské pokusy a laboratórne práce.

Doložka MŠVVaŠ SR č. 2012-16478/51852:4-919

Výhody dyslexie

CHÉMIA pre 2. ročník gymnázia so štvorročným štúdiom a 6. ročník gymnázia s osemročným štúdiom s VJM (vyučovací jazyk maďarský) (J. Kmeťová, M. Skoršepa, P. Mäčko)Taška PE igelitová s ušami 40x46 cm (rôzne motívy potlače) (J. Kmeťová, M. Skoršepa, P. Mäčko)Základy chemie 2 (J. Kmeťová, M. Skoršepa, P. Mäčko)Quick Work Intermediate Student's Book (J. Kmeťová, M. Skoršepa, P. Mäčko)WD My Passport 2TB, USB 3.2 Gen1, 256bit AES, blk (J. Kmeťová, M. Skoršepa, P. Mäčko)