Knihy beletria Voľný čas a šport Šport a hry Ostatné

Žáner: Šport
Tovar posielame do 10 dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v piatok 12.7.2024

Viac o knihe Rio 2016 (. kolektív)

Oficiální publikace ČOV nabízí netradiční pohled na hry XXXI. letní olympiády v Riu. Přináší snímky špičkových sportovních fotografů pod vedením Herberta Slavíka, kteří zaznamenají nejenom úspěchy a zklamání českých reprezentantů, ale také tvář olympijských her, která zůstává divákům skrytá – zákulisí, dřinu i odpočinek sportovců. Kromě výsledkového servisu se čtenáři jistě rádi začtou do nejdůležitějších příběhů, se které v průběhu her na sportovištích i mimo ně odehrály. Ty na místě her zaznamenal známý novinář Milan Tesař.Obsah knihy se připravoval na trase Rio–Praha přímo během konání akce a vychází bezprostředně po skončení olympiády. Věříme, že i tato kniha bude krásnou vzpomínkou na neopakovatelné sportovní i lidské zážitky.

Spev siren

Rio 2016 (. kolektív)Zelda a F. Scott Fitzgeraldovi (. kolektív)VIEWSONIC PA700W, Projektor, WXGA, biely (. kolektív)Let's Explore 2 Teacher's book - Metodická príručka (. kolektív)CHÉMIA pre 2. ročník gymnázia so štvorročným štúdiom a 6. ročník gymnázia s osemročným štúdiom s VJM (vyučovací jazyk maďarský) (. kolektív)Taška PE igelitová s ušami 40x46 cm (rôzne motívy potlače) (. kolektív)Základy chemie 2 (. kolektív)Quick Work Intermediate Student's Book (. kolektív)WD My Passport 2TB, USB 3.2 Gen1, 256bit AES, blk (. kolektív)