Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Solutions Solutions Intermediate

od Falla, T. - Davies, P. z vydavateľstva Oxford University Press 2008 EN jazyk

Solutions Intermediate Teacher's Book

od Falla, T. - Davies, P. z vydavateľstva Oxford University Press 2008 EN jazyk

Autor: Falla, T. - Davies, P.
Vydavateľstvo: Oxford University Press
Rok vydania: 2008
EAN: 9780194551922
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Jazyk: anglický
Rozmery: 212,0x296,0x8,0 mm
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Stredné školy
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 3.7.2024
Kúpou tohto produktu získate 1,10 bodov

Viac o knihe Solutions Intermediate Teacher's Book (Falla, T. - Davies, P.)

Metodická príručka Solutions Intermediate je určená pre učiteľov a lektorov, ktorí vyučujú anglický jazyk teenegerov. Teacher´s book je vypracovaný podľa učebnice Solutions Intermediate. Kurz obsahuje aj doplňujúce komponenty.

Solutions je 5-úrovňový kurz pre teenegerov, ktorý sa zameriava na prípravu k maturite a skúškam, s podporou rozprávania a písania.
Solutions je kniha s jednoduchou konštrukciou, s prístupom k učeniu a motiváciou študentov s istotou používať jazyk. Rozprávanie je integrované do každej lekcie. Obsahuje modelové odpovede a učiteľ môže kontrolovať výslovnosť žiakov. Rozprávanie je zahrnuté do všetkých hodín a dáva žiakovi stálu príležitosť hovoriť. Každá jednotka má aspoň jednu hodinu písania, ktorá obsahuje vzorové texty. Tie môžu pomôcť zlepšiť študentom ich pravopis, gramatiku a použitie fráz. Lekcie sú dosiahnuteľné a motivujúce. Jasná štruktúra výsledky cvičení, špecifická príprava na maturitu a skúšky sú kľúčovými prvkami kurzu Solutions.

Úplne nový päťdielny kurz pre 14-19 ročných študentov s kompletnou prípravou na obidve úrovne novej maturity.Preberá a precvičuje maturitné témy – Get ready for Maturita, pripravuje na všetky časti maturity.

• V pracovnom zošite sú opakovacie lekcie, Functions Bank, Writing Bank, slovníček a prehľad slovnej zásoby v slovenčine.
  • Učebnica obsahuje MultiROM – CD na počúvanie s cvičeniami z WB + aktivity na CD-Rome na precvičovanie slovnej zásoby, gramatiky, posluchu a sekcie Everyday English.
  • Prehľadná, jednoduchá stavba lekcie: jedna stránka= jedna 45 minútová hodina. Učebnica s MultiROMom, pracovný zošit v slovenskom jazyku, metodická príručka, audio CD, testy, webové stránky.
  • Preberá a precvičuje maturitné témy – Get ready for Maturita, pripravuje na všetky časti maturity.
  • V pracovnom zošite taktiež opakovacie lekcie, Functions Bank, Writing Bank, slovníček a prehľad gramatiky v slovenčine.

MultiROM – CD na počúvanie s cvičeniami z WB + aktivity na CD-ROMe na precvičovanie slovnej zásoby, gramatiky, posluchu, ísania a sekcie Everyday English.

Stránka pre študentov – www.oup.com/elt/solutions

Stránka pre učiteľov – http://www.oup.com/elt/teacher/solutions

Online practice test na http://www.oxfordenglishtesting.com/

Výhody dyslexie

Solutions Intermediate Teacher's Book (Falla, T. - Davies, P.)Informačno-komunikačné technológie a ich využitie v hudobnej edukácii (Falla, T. - Davies, P.)Beehive Level 1 Student's Book with Digital Pack (Falla, T. - Davies, P.)Beehive Level 1 Student's Book with On-line Practice - učebnica (Falla, T. - Davies, P.)Oxford Discover 2nd Edition 1 Student Book - Učebnica (Falla, T. - Davies, P.)