Knihy beletria Cestovanie a príroda Sprievodcovia Európa Grécko

Řecko

od Antonín a kol. Bartoněk z vydavateľstva Nakladatelství Olympia, a.s. 2001 CS jazyk

Řecko

Autor: Antonín a kol. Bartoněk
Vydavateľstvo: Nakladatelství Olympia, a.s.
Rok vydania: 2001
ISBN: 80-7033-704-4
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 120x205x14 mm
Edícia: Globus
Žáner: Cestovanie, mapy

Viac o knihe Řecko (Antonín a kol. Bartoněk)

Průvodce představuje Řecko jako zemi čilého cestovního ruchu s mnoha atraktivními oblastmi, jako jsou např. Attika a Argosaronikos, Thessalie, Peloponés, Kréta, Řecké ostrovy apod. Uvedeny jsou hlavní historické památky, nejvýznamnější oblasti přímořské rekreace i možnosti vysokohorské turistiky. Následují praktické informace o cestovních formalitách, hraničních přechodech, dopravě, ubytování, stravování, dále informace pro motoristy apod. V místopisném seznamu najde čtenář nejdůležitější města, obce, významné archeologické lokality a další důležitá místa spojená s dějinami a přírodními zajímavostmi. Průvodce je vybaven barevnými fotografiemi a schematickými plánky měst a archeologických lokalit.

Řecko (Antonín a kol. Bartoněk)Kostoly a ich pohnuté osudy (Antonín a kol. Bartoněk)