Knihy beletria Beletria Fantasy a Sci-fi

Areston

od Josef Pecinovský z vydavateľstva Nakladatelství Epocha s.r.o. máj, 2016 CS jazyk

Areston

Autor: Josef Pecinovský
Vydavateľstvo: Nakladatelství Epocha s.r.o.
Rok vydania: máj, 2016
ISBN: 978-80-7557-012-3
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 115,0x180,0x0,0 mm
Edícia: Pevnost
Žáner: Sci-fi

Viac o knihe Areston (Josef Pecinovský)

Jednou za osm let se k Zemi přiblíží Areston – podivuhodné umělé těleso o průměru jednoho kilometru s podmínkami vhodnými pro život člověka. Ovšem objekt se nestal předmětem vědeckého bádání, ani výzvou dobrodruhům. Stal se nejtvrdším vězením sluneční soustavy.

Nyní mu vládnou drsné zákony silnějšího. Otrokářství, násilí a znevážení jakékoliv lidskosti, to vše je na denním pořádku. Ovšem Terstegen, odsouzený k pobytu za protivení se mocným, se se stávajícím řádem nehodlá smířit. Ví, že má jen dvě možnosti – shrbit se a zradit vše, čemu kdy věřil, nebo vyzvat osud, stát se pánem Arestonu a odhalit všechna jeho tajemství... Nejnovější román klasika české sci-fi je strhujícím příběhem vzestupu a pádu nezdolného lidského ducha bez ohledu na okolí!

Vila v Taliansku
Kruhy na vode