Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Our World Our World 3

Rok vydania: 2014
Jazyk: britská angličtina
Predmet: Anglický jazyk

Viac o produkte Our World 3 Poster Set - Plagáty (Diane Pinkley)

Kurz anglického jazyka Our World v sebe združuje zábavné a fascinujúce informácie o skutočnom svete doplnené o ohromujúce fotky a špeciálne vytvorené videá od svetoznámych profesionálov z National Geographic Learning, ktorých cieľom bolo motivovať mladých študentov a umožniť im učiť sa anglicky.

Dôraz bol pri vytváraní kurzu kladený na jasnú metodiku, aby si študenti mohli novonadobudnuté jazykové zručnosti osvojiť čo najjednoduchšie a najzrozumiteľnejšie a to cez obsah zodpovedajúci ich veku a potrebám. Využitie moderných technologických zdrojov posilňuje a zlepšuje obsah študijných materiálov, vďaka čomu sa učenie stane zábavnejším a žiakov bude naozaj zaujímať. Sedem dômyselne vytvorených levelov britskej angličtiny tak prinesie tie najkrajšie časti sveta priamo do vašej triedy a preberie ju do života!

Aby bola učiteľom zaistená maximálna podpora pre výučbu mladých študentov, je im poskytnutých množstvo doplnkových materiálov, vďaka ktorým môžu spestriť svoje hodiny a dokonca preniesť vyučovanie aj mimo triedu. Na oficiálnych stránkach kurzu Our World sú pre učiteľov v prípade záujmu pripravené extra materiály na stiahnutie a profesionálny rozvojový program určený na zlepšenie triednej praxe a využitie maximálneho potenciálu kurzu.

V každej učebnici Our World nájdete:

• výklad jazyka a precvičovanie,
  • piesne a hry,
  • video aktivity,
  • zameranie na globálne dianie a hodnoty,
  • práce na spoločných projektoch a oveľa, oveľa viac!

Our World Level 3 je zložený z týchto komponentov:

Výhody dyslexie
Spev siren

Our World 3 Poster Set - Plagáty (Diane Pinkley)Insight, 2nd Edition Elementary Classroom Presentation Tool SB (digitálny kód k učebnici) (Diane Pinkley)