Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Interactive Interactive Level 1

Interactive Level 1 Student's Book - Učebnica

od Helen Hadkins, Samantha Lewis, Joanna Budden z vydavateľstva Cambridge University Press 2011 EN jazyk

Interactive Level 1 Student's Book - Učebnica

Autor: Helen Hadkins, Samantha Lewis, Joanna Budden
Vydavateľstvo: Cambridge University Press
Rok vydania: 2011
EAN: 9780521712088
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Jazyk: britská angličtina
Predmet: Anglický jazyk
Učiteľská sada: Cambridge
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 3.7.2024
Kúpou tohto produktu získate 1,01 bodov

Viac o knihe Interactive Level 1 Student's Book - Učebnica (Helen Hadkins, Samantha Lewis, Joanna Budden)

Kurz anglického jazyka Interactive je navrhnutý špeciálne pre tínedžerov, ktorých sa snaží svojim vzrušujúcim, dobrodružným obsahom motivovať a zaujať od prvej strany až po tú poslednú a premeniť tak obyčajné učenie na zábavu a jedinečný zážitok. Študentom dáva maximálnu podporu, aby rozprávali a komunikovali v reálnej, súčasnej angličtine už od prvého dňa.

Učitelia môžu prispôsobiť kurz vlastným požiadavkám a predstavám pomocou širokej škály materiálov ako sú DVD, Presentation Plus, Testmaker a ďalšie on-line doplnky, aby sa ich výučba v triede stala skutočne interaktívnou. Testy a témy kurzu sú navrhnuté a písané štýlom používaným na skúškach Cambridge English, aby pomohli študentom lepšie sa pripraviť na budúce skúšky.

Kurz sa skladá zo štyroch levelov v jazykových úrovniach A2 až B2, pričom jeden level zaberie približne 90 vyučovacích hodín s možnosťou rozšírenia až na 180 vyučovacích hodín. Je vhodný pre žiakov končiacich 2. stupeň ZŠ a študentov stredných škôl.

Rozvíjanie sebaistého vyjadrovania.

• Interaktívne sekcie pripravia študentov na používanie angličtiny v reálnych životných situáciách. Užitočné frázy majú žiaci stále poruke, aby sa naučili ich používať.
  • Sekcie „Correct it“ a „Check it out“ vystavia študentov skutočnej medzinárodnej Angličtine navrhnutej a zostavenej podľa databázy slov z Cambridge English Corpus a kladú zvýšenú pozornosť na jazykové oblasti, ktoré môžu spôsobiť problémy.

Premýšľanie o svetovej kultúre.

• Sekcie ako sú „Cultre UK“ a časopisecké články „Culture world“ precvičujú zručnosti pomocou autentického čítania a posluchových cvičení.
  • Sekcie „Culture Vulture“ poskytujú pohľad do reálneho života v anglicky hovoriacich krajinách a podnecujú diskusiu o kultúrnych rozdieloch.
  • Súvisiace aktivity a projekty dávajú študentom možnosť preskúmať témy do väčšej hĺbky.

Web Zone.

• Prístupový kľúč na Web Zone je priložený k učebnici aj metodickej príručke.
  • Unikátny program „Comic Builder“ umožňuje študentom vytváranie ich vlastných grafických príbehov.
  • Stiahnuteľné DVD klipy, audio k pracovnému zošitu, slovníky a užitočné výtlačky.
  • Hry v arkádovom štýle na precvičovanie gramatiky a slovnej zásoby pre každý level.
  • Cvičenia jazykových zručností, gramatiky a slovnej zásoby pre každý level, ktoré sledujú pokrok študentov.

Presentation Plus.

Poskytuje kompletný obsah učebnice s anotačnými nástrojmi a vloženým zvukom v ľahko ovládateľnom formáte pre interaktívne tabule, alebo počítače a projektory.

Výhody dyslexie
Spev siren