Vyžiadať cenovú ponuku
  Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Prepare! Prepare! Level 1

Prepare! Level 1 Student's book - Učebnica

od J. Kosta, M. Williams, C. Chapman z vydavateľstva Cambridge University Press 2015 EN jazyk

3,- €

Prepare! Level 1 Student's book - Učebnica

Autor: J. Kosta, M. Williams, C. Chapman
Vydavateľstvo: Cambridge University Press
Rok vydania: 2015
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Jazyk: Cambridge English
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Základné školy
Učiteľská sada: Cambridge
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 9.7.2024
Naša cena 3,- €

Viac o knihe Prepare! Level 1 Student's book - Učebnica (J. Kosta, M. Williams, C. Chapman)

Prepare! je aktuálne najvyužívanejší kurz anglického jazyka slúžiaci na komplexnú prípravu jazykových skúšok v Cambridgi. Tento flexibilný kurz prináša spoločne nástroje a technológiu, ktoré sú očakávané na dosiahnutie úspešných výsledkov.

Svojim rozsahom siedmych levelov zahŕňa jazykové úrovne úplný začiatočník (A1 Beginner) až stredne pokročilý (B2 Upper Intermediate). Jeden level zaberie približne 70 vyučovacích hodín s možnosťou rozšírenia až na dvojnásobok vyučovacích hodín.

Výučba všeobecnej angličtiny a jazykových zručností potrebných na skúšky nechá vás a vašich študentov skutočne pripravených na to čo príde ďalej: reálne skúšky v Cambridge, alebo ozajstný život.

Kľúčové vlastnosti kurzu Cambridge English Prepare!

• Prepare! je jediný kurz vyrobený a schválený Cambridge English Language Assessment.
  • Unikátny lexikálne-gramatický prístup je riadený najmodernejším výskumom jazykovej výučby z Cambridge.
  • Učiteľ má úplnú kontrolu nad znalosťami (a povedomím) študentov potrebných na prípravu ku skúškam.
  • Študenti sú motivovaní témami zameranými na dospievanie a skúsenosti zo skutočného života.
  • Schéma Cambridge English Penfriends poskytuje skutočné komunikačné príležitosti.

Všetko pre všeobecnú angličtinu:

• Široký rozsah tém buduje bohatú slovnú zásobu.
  • Časti zamerané na kultúru, ktoré podnecujú záujem o globálne problémy.
  • „Prepare to...“ sekcie rozvíjajú schopnosť správne písať a komunikačné zručnosti.
  • Živé video-rozhovory  s tínedžermi privedú jazyk do života v študentskom svete.

Všetko pre prípravu na skúšky:

• Skúšobné úlohy boli napísané a upravené odborníkmi.
  • Slovná zásoba zodpovedajúca aktuálnej jazykovej úrovni.
  • Postupné odbúranie skúšobných úloh znamená, že študenti sú pripravení na skúšky.
  • Funkcia Cambridge Learner Corpus pomáha identifikovať a vyhnúť sa bežným gramatickým chybám.

Presentation Plus.

Poskytuje kompletný obsah kurzu vrátane audio a video materiálov, anotačných nástrojov,  odkazov na ďalšie on-line zdroje a taktiež schopnosť ukladať svoje vlastné, prispôsobené lekcie na svoj počítač nech ste kdekoľvek.

Prepare! Level 1 Student's book - Učebnica (J. Kosta, M. Williams, C. Chapman)Geografia cestovného ruchu pre 3. ročník hotelových akadémií (J. Kosta, M. Williams, C. Chapman)insight Elementary Student's Book Classroom Presentation Tool (J. Kosta, M. Williams, C. Chapman)