Učebnice, slovníky Vysoké školy Ekonomická literatúra Marketing

Škola: Vysoké školy
Žáner: Katalóg
ISBN: 978-80-8078-273-3

Viac o knihe Audit marketingu a cien (Michal Oláh – Zoltán Rózsa)

Druhé vydanie

Publikácia sa zaoberá možnými spôsobmi praktického uplatnenia auditu marketingu vo firmách, etikou v profesii audítora všeobecne a audítora marketingu osobitne, auditom a hodnotením výkonnosti marketingových funkcií a systémov, spôsobmi súhrnného hodnotenia správania manažérov marketingu, výstupmi auditu marketingu na zlepšenie marketingových aktivít firmy.

Autori charakterizujú ideálnu situáciu a zároveň vymedzujú audítorovi referenčný rámec na hodnotenie reality „aká je“ a „aká by mala byť“. V závislosti od zistenej odchýlky audítor formuluje odporúčania, prispôsobené oblasti, v ktorej firma vykonáva činnosť. Cieľom publikácie je prispieť k prehĺbeniu poznania auditu marketingu a cien a k jeho aktívnemu využívaniu vo firmách v záujme udržania trvalej prosperity firiem.

Publikácia je určená študentom i širokej odbornej verejnosti v manažmentoch firiem.

Výhody dyslexie

Audit marketingu a cien (Michal Oláh – Zoltán Rózsa)Nápovedné obrázky k šlabikáru (karty na nástenku Štefeková) (Michal Oláh – Zoltán Rózsa)Poradím si s prvoukou 1. ročník (Michal Oláh – Zoltán Rózsa)