Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk New Way Ahead New Way Ahead level 3

New Way Ahead 3 Practice Book

od Printha, E. - Bowen, M. z vydavateľstva Macmillan ELT 2004 EN jazyk

3,- €

New Way Ahead 3 Practice Book

od Printha, E. - Bowen, M. z vydavateľstva Macmillan ELT 2004 EN jazyk

Autor: Printha, E. - Bowen, M.
Vydavateľstvo: Macmillan ELT
Rok vydania: 2004
Jazyk: anglický
Predmet: Anglický jazyk
Učiteľská sada: Macmillan
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 3.7.2024
Naša cena 3,- €

Viac o produkte New Way Ahead 3 Practice Book (Printha, E. - Bowen, M.)

New Way Ahead 3 Practice Book reviduje a konsoliduje prácu z učebnice a pracovného zošita. Ideálne pre domáce precvičovanie, alebo pokojný čas v triede.

Kurz Way Ahead má odporúčaciu doložku MŠVVaŠ SR.

Obľúbený kurz Way Ahead New Edition je rozšírený do viac než 40 krajín sveta. Je určený pre žiakov prvého stupňa ZŠ, teda žiakov vo veku 8 až 13 rokov. Pre naše základné školy ho odporúča aj MŠ SR.

Kurz je rozdelený do 6 úrovní, level 1 až 6, pre úplných začiatočníkov, ale aj žiakov, ktorí už mali v prvom a druhom ročníku anglický jazyk. New Way Ahead je atraktívny a zábavný kurz, ktorý sa orientuje na rozvíjanie všetkých štyroch jazykových zručností. Založený je na kľúčových vlastnostiach svojho predchodcu, staršieho vydania, no zároveň ho autori obohatili o moderné prvky. Je rozšírený o množstvo obrázkov, moderný dizajn, motivujúci prístup a zaujímavý obsah.

New Way Ahead spája množstvo nevyhnutných prvkov pre vyučovanie angličtiny na ZŠ. Dôraz kladie na komunikačnú schopnosť. Ponúka veľa hravých a dôsledne pripravených aktivít pre žiakov, ktoré ich motivujú a zábavným spôsobom učia anglický jazyk. Každá lekcia obsahuje cvičenia na všetky štyri jazykové zručnosti, od písania, čítania, rozprávania až po počúvanie. Veselé postavičky budú žiakov sprevádzať celým kurzom po svete angličtiny. Pri prezentácii novej slovnej zásoby a gramatiky pomôžu bábky Princess a Otto. Kurz je obohatený aj o množstvo pesničiek, básní a rýmovačiek.

Na prehĺbenie zručnosti v čítaní sú vynikajúce posledné strany lekcií Reading for Pleasure, čím žiakov zároveň vedú automaticky k čítaniu v anglickom jazyku a vnášajú do hodín medzipredmetové vzťahy. New Way Ahead kladie dôraz aj na opakovanie a upevňovanie učiva. Špeciálny priestor je im venovaný v každej piatej lekcii. Cvičebnica Grammar Practice Book je zvlášť venovaná na precvičovanie gramatiky a gramatických javov. K slovnej zásobe je spracovaný obrázkový slovník, ktorý si žiaci nájdu na konci učebnice

Výhody dyslexie
O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

New Way Ahead 3 Practice Book (Printha, E. - Bowen, M.)Kid's Box Updated 2nd Edition Level 4 Teacher's Resource Book with Online Audio (Printha, E. - Bowen, M.)