Knihy beletria Rodina, zdravie a medicína Partnerské vzťahy, rodičovstvo Výchova dieťaťa

Tvoje dítě jako šance pro tebe

od Zdeňka Jordánová z vydavateľstva Nakladatelství Vodnář - Vladimír Kvasnička 2016 CS jazyk

Tvoje dítě jako šance pro tebe

Autor: Zdeňka Jordánová
Vydavateľstvo: Nakladatelství Vodnář - Vladimír Kvasnička
Rok vydania: 2016
ISBN: 978-80-7439-107-1
Typ tovaru: Pevná väzba
Rozmery: 110x170 mm
Žáner: Rodičovstvo, rodina

Viac o knihe Tvoje dítě jako šance pro tebe (Zdeňka Jordánová)

Tvoje dítě.Je konečně na světě... Jaká událost. Jako by svět byl najednou jiný, než byl dosud, čekáš snad zázrak, čekáš, že se stane NĚCO... Máš dítě... Vše je nové a výjimečné. To nádherné a malé tělíčko, vyžadující zvláštní péči, obsluhuješ zpočátku s velkou úctou a ostychem. Pomalu si zvykáš na ten nový a zvláštní pocit jeho blízkosti. Slavnostní pocit pomalinku odchází. Již ho vnímáš jen občas, neboť nové se stává běžným. A teď je ta chvíle, kdy pochop, že tvoje dítě je totiž šance pro tebe! Šance dozvědět se o sobě všechno, šance pohnout se ve svém životě dál, šance poznat se a pochopit. Využij jedinečnou příležitost tohoto dokonalého zrcadla. Naslouchej svému dítěti a využívej jeho nekonečnou moudrost a jeho dokonalé přijetí. Již nikdy v životě tě nebude mít nikdo tolik rád a tolik ti důvěřovat. Již nikdy nikdo o tobě nebude tolik vědět a tolik tě znát... Tato kniha je již autorčina čtvrtá v pořadí a má všechny předpoklady se stát jejím nejúspěšnějším titulem.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
Ukážka z knihy 135,9 kB pdf 07.03.2016

Tvoje dítě jako šance pro tebe (Zdeňka Jordánová)Židovská meditace (Zdeňka Jordánová)