Knihy beletria Veda, technika a počítače Auto - moto Autoškola, vodičský preukaz a pravidlá cestnej premávky

Nové pravidlá cestnej premávky

od Kolektív z vydavateľstva Nová práca, spol. s r.o. február, 2016 SK jazyk

Nové pravidlá cestnej premávky

od Kolektív z vydavateľstva Nová práca, spol. s r.o. február, 2016 SK jazyk

Autor: Kolektív
Vydavateľstvo: Nová práca, spol. s r.o.
Rok vydania: február, 2016
ISBN: 978-80-89350-63-6
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Rozmery: 148,0x210,0x0,0 mm
Žáner: Právo, sociológia, Náučná literatúra (nad 10 r)
Formát: A5

Viac o knihe Nové pravidlá cestnej premávky (Kolektív)

Platné od 1. februára 2016

S komentárom a skúšobnými testami. Kniha mala v poslednej novele vykonanej zákonom NR SR č. 430/2015 Z.z. až 152 novelizačných zmien, ktoré sú už zachytené v tomto vydaní. Kniha je skomentovaná a doplnená kresbami konkrétnych situácií, vyplývajúcich z jednotlivých ustanovení zákona, aby sa problematika jednoduchšie pochopila a komentár tak detailne vysvetlil celú problematiku cestnej premávky. Zároveň sa v samostatnej kapitole priamo na simulovaných dopravných situáciách podrobne rozoberajú postupy ako riešiť často veľmi zložité situácie priamo na križovatkách, ktoré nie sú rozlíšené dopravnými značkami, sú rozlíšené dopravnými značkami, prípadne na križovatkách, ktoré sú riadené svetelným zariadením.

Kniha obsahuje okrem zákona 8/2009 Z. z. i vyhlášku č. 9/2009 Z. z., vyhlášku č. 464/2009 Z. z. a zákon č. 135/1961 Zb. (cestný zákon), všetko v úplnej najnovšej novelizovanej podobe s komentárom ako aj skúšobné testy zo spomínaných zákonov a vyhlášky, dopravných značiek a dopravných situácií.

Vila v Taliansku
Kruhy na vode

Nové pravidlá cestnej premávky (Kolektív)