Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Kid's Box 2nd Edition Kid's Box 2nd Edition Level 3

Kid's Box 2nd Edition Level 3 Interactive DVD with Teacher's Booklet

od Caroline Nixon, Michael Tomlinson z vydavateľstva Cambridge University Press

Kid's Box 2nd Edition Level 3 Interactive DVD with Teacher's Booklet

od Caroline Nixon, Michael Tomlinson z vydavateľstva Cambridge University Press

Autor: Caroline Nixon, Michael Tomlinson
Vydavateľstvo: Cambridge University Press
Predmet: Anglický jazyk
Kúpou tohto produktu získate 2,53 bodov

Viac o produkte Kid's Box 2nd Edition Level 3 Interactive DVD with Teacher's Booklet (Caroline Nixon, Michael Tomlinson)

Kurz anglického jazyka Kid's Box 2nd Edition si žiakov okamžite získa vďaka zábavnému spracovaniu, príbehmi, piesňami a aktivitami so zameraním na komunikáciu. Kurzom budú žiakov základných škôl sprevádzať členovia hviezdnej rodinky a učiteľom ponúknu široký sortiment doplnkových materiálov a špeciálnych aktivít, ktoré ozvláštnia hodiny angličtiny.

Výhody kurzu Kid's Box 2nd Edition:

• Presentation Plus –Toto prepracované rozhranie koncentruje všetky svoje  študentské a výučbové nástroje na jedno miesto: kompletný obsah kurzu, pomôcky pre učiteľa, nástroje pre interaktívnu tabuľu, video a audio programy a prístup ku riadiacemu systému Cambridge. To všetko na jednej, ľahko použiteľnej platforme.
  • Digitálne zdroje pre študentov posilňujú základné jazykové body. Interaktívne DVD, ktoré získalo viaceré významné ocenenia, posilňuje jazyk zábavnou a nezabudnuteľnou cestou cez animácie, piesne a hry.
  • Špeciálne spracované testy pripravujú žiakov na detské skúšky YLE, (Young Learnrs English), ktoré sú certifikované a medzinárodne uznávané.
  • Testy je možné si prispôsobiť tak, aby zodpovedali jazykovej úrovni študentov. Ku každej lekcii sú vstupné aj výstupné testy.
  • Unikátne spracované časti „Say it with Monty“ – povedz to s Monty pre level 1 a 2, „Say is with Stalle“ – povedz to so Stellou“ pre level 3 a 4 a „Say it right“ – povedz to správne pre level 5 a 6 pomáhajú žiakom precvičiť výslovnosť,
  • Online aktivity ku každej lekcii – Práca môže byť nahraná a sledovaná v online systéme LMS (the online learning management system)
  • CLIL sekcie budujú detské znalosti o predmetoch, zatiaľ čo ostatné stránky rozvíjajú ich sociálne povedomie.
  • Level Starter obsahuje extra cvičenia pre zvyšovanie jazykovej gramotnosti. Načúvacie sekcie zlepšujú čítanie, výslovnosť a pravopisné zručnosti.
  • Level 5 a 6 sú zamerané prevažne na už nadobudnuté schopnosti a podporu čítania veselých až komických príbehov.

O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy