Vyžiadať cenovú ponuku
  Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Ruský jazyk Klass! Klass! 3 (B1-B2)

Klass! 3 Učebnica + pracovný zošit (DOPREDAJ)

od N. Orlova, M. Kožušková, M. Vágnerová z vydavateľstva Klett 2017

Klass! 3 Učebnica + pracovný zošit (DOPREDAJ)

od N. Orlova, M. Kožušková, M. Vágnerová z vydavateľstva Klett 2017

Autor: N. Orlova, M. Kožušková, M. Vágnerová
Vydavateľstvo: Klett
Rok vydania: 2017
Typ tovaru: Sada
Jazyk: ruský, slovenský
Rozmery: 210x300 mm
Ročník: 3. ročník SŠ, 4. ročník SŠ
Predmet: Ruský jazyk
Škola: Stredné školy
Žáner: Matematika, štatistika
Učiteľská sada: Klett
Tovar posielame do 1 až 3 týždňov
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 23.7.2024
Kúpou tohto produktu získate 0,93 bodov

Viac o knihe Klass! 3 Učebnica + pracovný zošit (DOPREDAJ) (N. Orlova, M. Kožušková, M. Vágnerová)

Audio CD s posluchovými textami vo formáte MP3 už nie sú súčasťou nového vydania učebnice. Sú k dispozícii na stiahnutie zdarma: Klass! 3 CD1Klass! 3 CD2

Balíček Klass! 3 vhodný pre 3. a 4. ročník stredných škôl.

Je vynikajúcou pracovnou pomôckou pri výučbe ruského jazyka na stredných školách ako druhý cudzí jazyk. Učebnica obsahuje 7 základných lekcií plus 2 určené na opakovanie. Témy sú spracované ako životné príbehy mladých ľudí, ktorí sa učia ruský  jazyk. Spolu tak objavujú Rusko a rozvíjajú svoje jazykové zručnosti – slovnú zásobu a gramatiku. Hlavný dôraz sa kladie na komunikáciu. Obsahom učebnice je aj prehľad gramatiky a slovník. Špeciálny doplnok tvorí mapa Ruska.

Pracovný zošit, ktorý je integrovanou súčasťou učebnice poskytuje úlohy a cvičenia, ktoré precvičia a zdokonalia jazykové zručnosti žiakov. Úlohy precvičujú všetky základné zručnosti z cudzieho jazyka – čítanie textov, písanie správnych odpovedí na zadané otázky, posluch a samostatné rozprávanie s nutnosťou tvorby vlastných viet pri čom využijú žiaci osvojenú slovnú zásobu. CD obsahuje posluchové cvičenia, ktoré zdokonalia komunikačné zručnosti žiakov.

Výhody kurzu Klass! sú:

• Level 1 je spracovaný bilingválne (úlohy sú nie len v ruskom ale aj v slovenskom jazyku),
  • zaujímavé témy z bežného života, ktoré prežívajú postavy kurzu, žiakov zaujmú a tak motivujú k štúdiu,
  • spracovanie učebnice je prehľadné a zároveň zrozumiteľné pre žiakov stredných škôl, ktorý začínajú so štúdium ruského jazyka,
  • učebnica - jej farebnosť a pestrosť žiakov na prvý pohľad upúta, cvičenia ich budú nie len vzdelávať ale aj baviť,
  • autonómnosť vzdelávania – žiaci sa prirodzenou formou osvojujú slovnú zásobu a gramatiku.
4,7 z 5 (3x)

Juliána S. overený používateľ 13. október 2020
som spokojna s knihou, pre zaciatocnikov dobra
Juliána S. overený používateľ 17. marec 2020