Knihy beletria Beletria Krimi, detektívky

Červený kapitán

od Dominik Dán z vydavateľstva Vydavateľstvo SLOVART, s.r.o. február, 2016 SK jazyk

Červený kapitán

Autor: Dominik Dán
Vydavateľstvo: Vydavateľstvo SLOVART, s.r.o.
Rok vydania: február, 2016
ISBN: 978-80-556-2266-8
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: 180 x 110 mm
Edícia: MW
Podtitul: Sú prípady, kedy treba ísť cez mŕtvoly
Žáner: Krimi, detektívky
Formát: A5

Viac o knihe Červený kapitán (Dominik Dán)

Je rok 1992 a Československo sa rozpadáva. Detektív Krauz z oddelenia vrážd sa dostáva k prípadu umučeného kostolníka. Jeho smrť mala ostať tajomstvom, ale klinec zatlčený v lebke núti Krauza pátrať aj napriek všetkým varovaniam. Pravdu o prepojení ŠtB a Cirkvi svätej môže priniesť len muž prezývaný Červený kapitán. Stretnutie s týmto „expertom na finálne výsluchy“ ale málokto prežije...

Drsná detektívka slovenského knižného fenoménu Dominika Dána. Predalo sa viac ako 700 000 kníh a konečne prichádza dlhoočakávaný film. Stovky trikových záberov, jeden z najväčších rozpočtov v slovenskom filme a príbeh inšpirovaný skutočnými udalosťami, v ktorom treba ísť cez mŕtvoly.

Spev siren

Červený kapitán (Dominik Dán)Přísně tajný spolek svérázných čarodějek (Dominik Dán)Toulky českou minulostí 2 (Dominik Dán)Velcí dinosauři (Dominik Dán)