Knihy beletria Média Data CD ROM

Typ tovaru: CD
Rozmery: 126,0x143,0x12,0 mm
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 3.7.2024

Viac o produkte Ekologický přírodopis pro 6. ročník základní školy na CD - Metodická příručka (Danuše Kvasničková)

Metodická příručka na tomto CD doplňuje učebnici Ekologického přírodopisu pro 6. ročník základní školy. Obsahuje teoretickou část pojednávající o výuce ekologického přírodopisu, v níž autorka přibližuje cíle a význam ekologického přírodopisu, koncepci a strukturu učiva, doporučené metody a formy výuky, věnuje se i rozboru učiva ekologického přírodopisu v daném ročníku. CD dále zahrnuje vzorové odpovědi na otázky a úkoly z učebnice i z pracovního sešitu, připojeno je rovněž Systematické zařazení organismů probraných v 6. ročníku a Vyhláška o ochraně přírody a krajiny.

Součástí metodické příručky je powerpointová prezentace obrázků a schémat, která umožňuje využití výpočetní techniky při výuce, čímž ji značně obohacuje a zpestřuje. Prezentace může sloužit jak učitelům, tak žákům (pomáhá při výkladu, opakování i procvičování). Je rozdělena do pěti částí, z nichž čtyři korespondují s hlavními tematickými celky v učebnici, poslední část je uspořádána podle systému. Odkazy na příslušné prezentace lze nalézt rovněž v rozboru učiva.

Výhody dyslexie
O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

Ekologický přírodopis pro 6. ročník základní školy na CD - Metodická příručka (Danuše Kvasničková)EuroWord Němčina 2000 nejpoužívanějších slov (Danuše Kvasničková)Podložka na stôl 60 x 40cm - Playworld (Danuše Kvasničková)Dopravné prostriedky (Danuše Kvasničková)