Knihy beletria Pre deti a mládež Súčasnosť a história

Cesta naprieč dejinami

od Kolektív autorov z vydavateľstva Vydavateľstvo SLOVART, s.r.o. január, 2016 SK jazyk

Cesta naprieč dejinami

Autor: Kolektív autorov
Vydavateľstvo: Vydavateľstvo SLOVART, s.r.o.
Rok vydania: január, 2016
Rok poslednej dotlače: marec, 2021
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 252,0x301,0x0,0 mm
Žáner: Beletria pre mlad
Formát: A4
ISBN: 978-80-556-1416-8
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 2.7.2024

Viac o knihe Cesta naprieč dejinami (Kolektív autorov)

Vydajte sa s touto knihou na úžasnú cestu naprieč svetovou históriou. Tento unikátny sprievodca vám priblíži najdôležitejšie udalosti na viac než 60 mapách. Získajte fantastický prehľad o dobyvačných cestách Vikingov, o tom, kde si čierna smrť vyžiadala najviac životov, kde boli najkrvavejšie bitky prvej svetovej vojny a ešte oveľa viac! Tento jedinečný historický atlas vám predstaví dejiny tak, ako ste ich ešte doteraz nemali príležitosť nikde vidieť!

Výhody dyslexie
Spev siren

Cesta naprieč dejinami (Kolektív autorov)Současná ruština - konverzace (Kolektív autorov)Hravé úlohy z nemeckého jazyka pre deti 7-8 rokov (Kolektív autorov)Biblia ekumenická s DT - hnedá (vreckový formát) 2023 (Kolektív autorov)Bible (Kolektív autorov)Bispol Tricolor sviečka 170g Cactus flow (Kolektív autorov)Bispol Tricolor sviečka Vanilka Orchidea 136 g (Kolektív autorov)DELTACO GAM-040, DUAL Držiak na monitory 13"-32" (Kolektív autorov)Bolsius vonná sviečka v skle Lavender 80 x 50 mm (Kolektív autorov)Sviečka číslová "5" 75 mm (Kolektív autorov)GARMIN vysunutý držiak na bicykel (MTB) (Kolektív autorov)Moje najmilšie (Kolektív autorov)Správne právo hmotné Všeobecná časť (Kolektív autorov)Raduga plus 2 příručka učitele (Kolektív autorov)Environmentálne právo. Všeobecná a osobitná časť (Kolektív autorov)Rukověť bojovníka světla (Kolektív autorov)Lukostřelec (Kolektív autorov)Amica suchý šampón na odmastenie vlasov 30 g (Kolektív autorov)Mezi námi předškoláky pro děti od 5 do 7 let (Kolektív autorov)