Knihy beletria Voľný čas a šport Hudba, spevníky, príručky

Kytarová první třída / Gitarová prvá trieda + CD

od Tatiana Stachak z vydavateľstva Bärenreiter Praha s.r.o. september, 2017 CS jazyk

Kytarová první třída / Gitarová prvá trieda + CD

Autor: Tatiana Stachak
Vydavateľstvo: Bärenreiter Praha s.r.o.
Rok vydania: september, 2017
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: 235x310 mm
Žáner: Hudba, noty, libretá
Formát: A4
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 23.7.2024

Viac o knihe Kytarová první třída / Gitarová prvá trieda + CD (Tatiana Stachak)

Nové aktualizované vydanie z roku 2018.

Titul Kytarová první třída + CD - 1. díl dvoudílné učebnice, je určen pedagogům a jejich žákům v prvních ročnících ZUŠ. Zkušená polská skladatelka a kytaristka Tatiana Stachak pojímá začátky hry na kytaru s velkou invencí a mimořádným pochopením pro fantazijní a otevřený svět dětského myšlení a cítění. Moderní učebnici charakterizuje kreativní přístup ve všech směrech. Nabízí široký výběr jednoduchých skladbiček či známých písniček a cvičení, která jsou zaměřena na řešení jednotlivých technických problémů, ale nejsou samoúčelná. Nenásilnému rozvíjení technických dovedností žáka pomáhá logické řazení výukového materiálu se stoupající náročností na hráčské dovednosti malého kytaristy. Novátorský přístup kytarové školy Tatiany Stachak spočívá především v aktivním zapojení pedagoga do hry od první hodiny výuky. Žák hraje v duu se svým učitelem již na prázdných strunách a takto chytře podchycený zájem dítěte se nemíjí účinkem: od prvního doteku s kytarou se tak zábavnou formou rozvíjí rytmické a harmonické schopnosti dítěte a také jeho přirozená muzikalita. K dalším výborným motivačním nápadům Tatiany Stachak patří metoda, jak naučit dítě improvizovat. Přitažlivost výuky podle Kytarové první třídy zvyšuje její mimořádně nápadité výtvarné řešení. Učebnice o 128 stranách je vybavena bohatými barevnými ilustracemi, které vhodně doplňují její hudební obsah. Navíc – noty i slova jsou tištěna ve větší velikosti než je obvyklé a dětem se tak lehčeji a příjemněji čtou. Pro rychlou orientaci v publikaci jsou některá cvičení a skladbičky podbarveny a nechybí ani vysvětlující ikonky.

Vila v Taliansku
Spev siren

Kytarová první třída / Gitarová prvá trieda + CD (Tatiana Stachak)Tajemství z neznáma Cesta za živým bohem (Tatiana Stachak)Spider-Man 2: Spider-Man a Venom (Tatiana Stachak)Veď nás z tmy do žiary svetla (Tatiana Stachak)501 gitarových akordov (Tatiana Stachak)