Knihy beletria Voľný čas a šport Ručné práce Vianočné a veľkonočné ozdoby, dekorácie

Andílci

od Iva Musilová z vydavateľstva Metafora 2015 CS jazyk

Andílci

od Iva Musilová z vydavateľstva Metafora 2015 CS jazyk

Autor: Iva Musilová
Vydavateľstvo: Metafora
Rok vydania: 2015
ISBN: 978-80-7359-475-6
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Rozmery: 194,0x272,0x5,0 mm
Žáner: Ručné práce a remeslá

Viac o knihe Andílci (Iva Musilová)

Ozdoby, výtvory a nápady z tradičních materiálů„Každý z nás jsme anděl s jedním křídlem. Abychom mohli létat, musíme se obejmout," říká slavný italský spisovatel Luciano De Crescendo. A Iva Musilová, autorka téhle knihy, bere jeho slova vážně. Proto se rozhodla pozvat nám do života celou hromadu veselých andělíčků, aby nám to objímání šlo lépe.A co je na nich nejlepší? Můžete si je vyrobit z toho, co máte zrovna po ruce, co najdete v lese, na pláži, nebo ve vlastní kuchyni. Pusťte se do tvorby ze šišek, ze špulky, z knoflíků, z mušliček, z koření nebo z těstovin, z vařečky, ze zátky, ale i ze zipů, z pohlednice nebo z kartonu od vajíček a mnoha dalších netradičních materiálů. Výsledek bude půvabný, práce zábavná a snadná.U každého modelu najdete soupis potřeb a srozumitelné návody, doplněné barevnými fotografiemi. Hotoví andílci přinesou spoustu radosti dětem i dospělým. Pokud jde o andělíčky, zůstáváme přece všichni tak trochu dětmi, nemyslíte?

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
Ukážka z knihy 70,6 kB pdf 23.05.2016

Spev siren