Knihy beletria Spoločenské a humanitné vedy Právo, politológia, sociológia Právo Obchodné právo

Meritum Obchodní korporace a nekalá soutěž

od Jarmila Pokorná; Eva Večerková; Milan Pekárek z vydavateľstva Wolters Kluwer 2015 CS jazyk

Meritum Obchodní korporace a nekalá soutěž

Autor: Jarmila Pokorná; Eva Večerková; Milan Pekárek
Vydavateľstvo: Wolters Kluwer
Rok vydania: 2015
Typ tovaru: Viazané knihy
Edícia: MERITUM
Žáner: Obchodné právo všeobecne
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 10.7.2024

Viac o knihe Meritum Obchodní korporace a nekalá soutěž (Jarmila Pokorná; Eva Večerková; Milan Pekárek)

Publikace z ediční řady Meritum poskytuje odpovědi na řadu otázek z obchodního práva vyskytujících se v každodenní praxi. Kniha je rozdělena do tří částí, v nichž se detailně věnuje problematice obchodních korporací a nekalé soutěže dle zákona o obchodních korporacích a občanského zákoníku.Publikace podává informace co nejsrozumitelnějším způsobem, a to pomocí přehledné struktury textu, členěné na: definice, poznámky, judikaturu, literaturu a marginální čísla. Nechybí obsáhlý rejstřík odkazující právě k marginálním číslům.Výklad je každodenní pomůckou pro všechny advokáty, notáře, podnikové právníky, daňové poradce, auditory, management a podnikatele. Zároveň je také vhodnou učební pomůckou pro studenty.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
Ukážka z knihy 204,0 kB pdf 06.10.2015

Výhody dyslexie