Učebnice, slovníky Základné školy Slovenský jazyk Diktáty / Cvičenia Diktáty

Nácvičné diktáty zo slovenského jazyka pre 2. ročník základných škôl

od Eva Dienerová z vydavateľstva Slovenské pedagogické nakladatelstvo - M 2015 SK jazyk

• Nácvičné diktáty zo slovenského jazyka pre 2. ročník základných škôl (Eva Dienerová)

Nácvičné diktáty zo slovenského jazyka pre 2. ročník základných škôl

Autor: Eva Dienerová
Vydavateľstvo: Slovenské pedagogické nakladatelstvo - M
Rok vydania: 2015
Rok poslednej dotlače: 2016
ISBN: 978-80-10-03658-5
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 120,0x170,0x0,0 mm
Ročník: 2. ročník
Predmet: Slovenský jazyk a literatúra
Škola: Základné školy
Žáner: Učebnice, monografie, slovníky
Formát: A6
Vydané: štvrté
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 3.7.2024

Viac o knihe Nácvičné diktáty zo slovenského jazyka pre 2. ročník základných škôl (Eva Dienerová)

Diktáty sú zamerané na opakovanie z 1. ročníka, na samohlásky, dvojhlásky, tvrdé a mäkké spoluhlásky, ako aj na podobne znejúce slová, výslovnosť písmen, na oznamovacie, opytovacie, rozkazovacie, zvolacie, želacie vety a opakovanie jednotlivých celkov. Vybrané texty v podobe úryvkov z rozprávok a príbehov sú prirodzené a veku primerané. Nácvičné diktáty pomáhajú osvojiť a rozvíjať základné pravopisné zručnosti, podporujú však aj bystrosť, fantáziu a obohacujú slovnú zásobu žiaka. Sú neoddeliteľnou súčasťou Pravopisných cvičení pre 2. ročník ZŠ. Zodpovedajú novému Štátnemu vzdelávaciemu programu a korešpondujú s požiadavkami ISCED 1 pre žiakov 2. ročníka ZŠ v predmete slovenský jazyk a literatúra.

4,8 z 5 (14x)

Zuzana H. overený používateľ 07. jún 2024
Je tam naozaj vela diktatov s vetami aj iba samostatne slova. Skoda len, ze vetove diktaty nie su normalne texty, ktore spolu davaju zmysel. Synovi to trocha prekaza.
Anna D. overený používateľ 22. január 2021
Skvelá pomôcka, som spokojná.
Mária P. overený používateľ 22. január 2021
Som spokojna, splnilo to naše očakávania. Pomaha v domácom nacviku.
Simona overený používateľ 10. november 2020
Recenzia obsahuje spoiler. Môže prezrádzať zápletku alebo rozuzlenie deja. Zobraziť
anya overený používateľ 10. september 2020
tuto knihu mame v zasobe kedze sen len teraz zacal chodit do druhej triedy
Martina S. overený používateľ 15. jún 2020
Diktaty su vyborne. Odporucam!! Aj nasa pani Ucitelka si objednala oboje diktaty., aj pre 1.rocnik, aj pre 2.rocnik.
Andrea P. overený používateľ 17. marec 2020
Produkt je vhodný pre 2 ročník, som spokojná.
Emília F. overený používateľ 24. máj 2018
Monika K. overený používateľ 11. november 2021
Martina H. neoverený používateľ 15. júl 2019
Daniela P. overený používateľ 20. máj 2019