Knihy beletria Prírodné vedy Matematika, geometria a štatistika

Matematika 1 Příručka učitele

od Milan Hejný; Darina Jirotková; Jana Slezáková-Kratochvílová z vydavateľstva Nakladatelství Fraus, s.r.o. 2007 CS jazyk

Matematika 1 Příručka učitele

Autor: Milan Hejný; Darina Jirotková; Jana Slezáková-Kratochvílová
Vydavateľstvo: Nakladatelství Fraus, s.r.o.
Rok vydania: 2007
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 208,0x297,0x0,0 mm
Žáner: Jazyky, vzdelanie
ISBN: 978-80-7238-628-4
Dostupnosť: na sklade
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v pondelok 1.7.2024

Viac o knihe Matematika 1 Příručka učitele (Milan Hejný; Darina Jirotková; Jana Slezáková-Kratochvílová)

Příručka učitele umožňuje dokonalejší využití učebnice, obsahuje komentáře ke každé stránce, postupy, metody a formy práce, hry jako náměty na doplňující aktivity.
Obsahuje rozpis výstupů pro celý 1. stupeň, což pomáhá učiteli při tvorbě ŠVP. Dále v ní naleznete kompetence a výstupy pro 1. ročník, tematické rozvržení učiva. V příručce učitele je dárek ve formě CD s písničkami a básničkami, vztahujícími se k učivu v učebnici.

Zde si můžete prohlédnout ilustrační videa obsahující návody na použití doplňkových materiálů či videa s náměty na hry k procvičování počítání:

Spev siren

Matematika 1 Příručka učitele (Milan Hejný; Darina Jirotková; Jana Slezáková-Kratochvílová)HG tekutý čistič odpadov 1 L (Milan Hejný; Darina Jirotková; Jana Slezáková-Kratochvílová)