Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Next Move Next Move Level 4

Next Move 4 Active Teach

od Fiona Beddall, Katherine Stannett z vydavateľstva Pearson Education Limited 2013 EN jazyk

Next Move 4 Active Teach

Autor: Fiona Beddall, Katherine Stannett
Vydavateľstvo: Pearson Education Limited
Rok vydania: 2013
Jazyk: britská angličtina
Predmet: Anglický jazyk
Učiteľská sada: Pearson
Tovar posielame do 10 dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v piatok 12.7.2024

Viac o produkte Next Move 4 Active Teach (Fiona Beddall, Katherine Stannett)

Intermediate

Next Move Active Teach. Softvér pre interaktívne tabule ActiveTeach prinesie život do každej triedy a udrží pozornosť žiakov. Prístup ku všetkým multimediálnym zdrojom je rýchly pomocou pár kliknutí. Zo súboru Teacher´s Resource File môže učiteľ ľahko vybrať a vytlačiť pracovné listy, plánovať prácu a sledovať individuálny pokrok jednotlivých študentov. Tento výkonný a flexibilný nástroj ponúka všetko potrebné pre moderné, plne digitalizované učebne.

Next Move je opatrne štruktúrovaný kurz anglického jazyka určený žiakom na druhom stupni základných škôl. Celkovo štyri levely zahrňujú jazykové úrovne CEF A1 až B1, pričom každý z levelov je navrhnutý tak, aby pokryl vyučovacie hodiny v priebehu celého školského roka na ZŠ. Kurz Next Move svojim výberom tém reaguje na potreby mladých ľudí a učebniam AJ ponúka moderné, digitálne, technologické trendy.

Komponenty kurzu Next Move Level 4:

Výhody dyslexie
O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

Next Move 4 Active Teach (Fiona Beddall, Katherine Stannett)Oxford Discover 2nd Edition 1 Classroom Presentation Tools (WB) (Fiona Beddall, Katherine Stannett)Oxford Discover 2nd Edition 4 Grammar Student Book (Fiona Beddall, Katherine Stannett)Databázové systémy - 1. diel, 2. prepracované vydanie (Fiona Beddall, Katherine Stannett)Beehive Level 3 Teacher's Book with Digital Pack - metodická príručka (Fiona Beddall, Katherine Stannett)