Učebnice, slovníky Predškoláci :) Metodiky

Rozmery: 148x210 mm
Škola: Predškoláci
Žáner: Pedagogika, didaktika

Viac o knihe Tvorivé dielne v materskej škole - Námety a aktivity (Eva Raffajová)

Odborná brožúra pre učiteľky v materskej škole o umení a remeslách v prostredí materskej školy. Predstavuje tvorivé dielne ako spojnicu medzi umením a remeslami a výchovou a vzdelávaním v predprimárnom vzdelávaní. Súčasne poukazuje na to, že práve spoločné chvíle venované tvorivým činnostiam obohacujú každodenný život.Brožúra prináša opis výtvarných aktivít a ich vplyv na vývin dieťaťa. Ponúka konkrétne postupy a metódy rôznych tvorivých dielní, ktoré poukazujú na to, ako sa umenie a remeslá dajú spojiť so vzdelávaním a životom. Pomáha rozvíjať u detí zmysel pre estetické kvality a umožňuje im realizovať zaujímavé estetické hry s edukačným charakterom.

Výhody dyslexie
Spev siren

Tvorivé dielne v materskej škole - Námety a aktivity (Eva Raffajová)Orientace v prostoru a čase pro děti od (Eva Raffajová)Podnikové hospodárstvo (Eva Raffajová)New English File Upper-Intermediate Workbook with Key and MultiROM Pack (Eva Raffajová)New Horizons 3 Teacher's Book (Eva Raffajová)New Horizons 1 Class Audio CD (Eva Raffajová)ISO a ESG pro udržitelný růst organizace (Eva Raffajová)Project 4 Class Audio CDs (Eva Raffajová)University Success Writing Intermediate to High-Intermediate, Student Book with MyEnglishLab (Eva Raffajová)