Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk MORE! 2nd Edition MORE! 2nd Level 3

MORE! 2nd Level 3 Audio CDs (3)

od Puchta, H. z vydavateľstva Cambridge University Press EN jazyk

MORE! 2nd Level 3 Audio CDs (3)

od Puchta, H. z vydavateľstva Cambridge University Press EN jazyk

Autor: Puchta, H.
Vydavateľstvo: Cambridge University Press
Jazyk: anglický
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Základné školy
Učiteľská sada: Cambridge
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 9.7.2024
Kúpou tohto produktu získate 1,82 bodov

Viac o produkte MORE! 2nd Level 3 Audio CDs (3) (Puchta, H.)

CD MORE! 2nd Edition (druhá edícia) Audio CDs je sada troch CD, ktorá obsahuje všetky audio nahrávky k posluchovým cvičeniam v učebnici a pracovnom zošite MORE! Second Edition.

MORE! Second Edition je štvorstupňový kurz angličtiny od uznávaných autorov určený pre druhý stupeň základných škôl. Učebný materiál je navrhnutý tak, aby pokryl jazykové úrovne A1 až B1 v rozpätí 80 až 90 vyučovacích hodín pre každý level s možnosťou rozšírenia až na 140 vyučovacích hodín.

Toto nové vydanie s mnohými prídavkami má užívateľsky ešte viac príjemný dizajn, ktorý podporuje predstavivosť mladých ľudí a pomáha tak zlepšiť ich učenie. Kurz kladie dôraz na čítanie pre potešenie. Extra sekcie vyhradené čítaniu prevedú študentov viacerými úrovňami – od jednoduchých príbehov až k zložitejšej literatúre. Pútavé a zábavné texty sú obohatené o nové dobrodružstvá a fotopríbehy.  Okrem sekcií vyhradených na gramatiku a slovnú zásobu, MORE! druhá edícia tiež pomáha zlepšiť výsledky študentských skúšok pomocou nových sekcií zameraných na jazykové zručnosti a učebnými tipmi v pracovnom zošite.

Autorský kolektív viedol opätovne Hubert Puchta, ktorý je medzinárodne uznávaným učiteľom anglického jazyka už viac ako 30 rokov a rovnako dlho je aj autorom učebníc a metodických kníh na výučbu AJ na základných aj stredných školách.

Autori: Herbert Puchta, Jeff Stranks, Günter Gerngross, Christian Holzmann, Peter Lewis-Jones

Komponenty MORE! 2nd Edition Level 3:

MORE! 2nd Level 3 Audio CDs (3) (Puchta, H.)New English File, 3rd Advanced Workbook with key and iChecker (Puchta, H.)Klassnyje druzja 1 Písanka pre nácvik azbuky (Puchta, H.)