Knihy beletria Spoločenské a humanitné vedy Právo, politológia, sociológia Právo Pracovné právo

Případové studie pracovněprávní

od Pichrt, Jan; Drápal, L.; kolektív autorov z vydavateľstva Nakladatelství C.H.Beck-CZ august, 2015 CS jazyk

Případové studie pracovněprávní

Autor: Pichrt, Jan; Drápal, L.; kolektív autorov
Vydavateľstvo: Nakladatelství C.H.Beck-CZ
Rok vydania: august, 2015
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: 142,0x225,0x25,0 mm
Žáner: Ekonomika, právo

Viac o knihe Případové studie pracovněprávní (Pichrt, Jan; Drápal, L.; kolektív autorov)

Případové studie pracovněprávní jsou zcela výjimečným knižním počinem, jak složením autorů, tak i svým obsahem i stylem. Autorský kolektiv pod vedením renomovaných a zkušených odborníků zahrnuje soudce NS, zkušené advokáty i akademiky.Řešenými případy a formou otázek a odpovědí i podněty k zamyšlení pak autoři mapují celou pracovněprávní oblast a k ní se vztahující českou i evropskou judikaturu. Publikace tak obohacuje trh české pracovněprávní literatury o publikaci, která není psána perem žádné ze stran potenciálních sporů, pohledem zaměstnavatele nebo naopak zaměstnance či odboráře.Sbírka je koncipována tak, aby přinesla užitek skutečně širokému spektru uživatelů, studenty práv počínaje, pokračujíce přes advokátní koncipienty, justiční čekatele, praktikující advokáty, odboráře, zaměstnavatele a zaměstnance, ale konče třeba i těmi, kdo rádi luští „tajenky“ nebo které dráždí náznaky historek ze soudních síní a předsíní.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
Ukážka z knihy 914,2 kB pdf 23.05.2016

Spev siren