Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Story Magic Story Magic level 3

Story Magic Level 3 - CD (2)

od Susane House a Katharine Scott z vydavateľstva Macmillan ELT EN jazyk

Story Magic Level 3 - CD (2)

od Susane House a Katharine Scott z vydavateľstva Macmillan ELT EN jazyk

Autor: Susane House a Katharine Scott
Vydavateľstvo: Macmillan ELT
Jazyk: anglický
Predmet: Anglický jazyk
Učiteľská sada: Macmillan

Viac o produkte Story Magic Level 3 - CD (2) (Susane House a Katharine Scott)

Story Magic - CD obsahuje audiozáznam ku všetkým cvičeniam v Pupils Book a Activity Book označených symbolom CD.

Story Magic, obľúbené učebnice anglického jazyka, sú určené pre prvý stupeň ZŠ, pre deti od 3 triedy. Kurz je zložený zo štyroch levelov. Svoju prestíž si vybudoval najmä vďaka inovatívnej výučbe, ktorá je založená na prepracovaných príbehoch. Tie sú doplnené o sadu obrázkových kariet, ktorými v úvode hodiny učiteľ prezentuje príbeh a pomáha tak deťom lepšie pochopiť celkový význam.

Obsah je napísaný tak, aby učiteľ počas hodiny vôbec nemusel používať slovenský jazyk. K uľahčeniu pedagogickej práce sú pokyny v metodickej príručke, kde je presne rozpísané, ako by taká hodina mala prebiehať. V prvých dvoch dieloch bude deti príbehom sprevádzať kúzelník Max, v ďalších dvoch dieloch to bude zase skupinka detektívov riešiacich záhady.

Spojenie Story Magic sa do povedomia ľudí zapísalo aj vďaka súťaži Duke of Edinburgh English Language Book Award,v ktorej usporiadateľ English Speaking Union udelil Story Magic vysoké hodnotenie Higly Commended.

Charakteristika dielov 1 a 2:

* gradovanie plánu učiva je rozvrhnuté tak, aby sa rozvíjali vedomosti získané z učebnice Mini Magic

* podpora osvojovania si nových jazykových znalostí pomocou aktivít a hier

* spojenie reálneho sveta so svetom rozprávkovým v príbehoch kúzelníka Maxa sprevádzaného dvomi deťmi Eddiem a Rose

* obrázkový slovník s nálepkami ako súčasť učebníc

Charakteristika dielov 3 a 4:

* gradovanie plánu učiva je rozvrhnuté tak, aby sa rozvíjali vedomosti získané z predchádzajúcich dvoch častí

* rýmované riekanky pomocou ktorých si deti rýchlejšie osvoja čítanie v anglickom jazyku

* prenesenie reálneho sveta do vyučovania vďaka zaujímavým informáciám vo „Fact Files“

* Language Clues pomôžu deťom k lepšiemu vnímaniu gramatiky

Tieto učebnice majú odporúčaciu doložku Ministerstva školstva, ktoré určuje aj podmienky ich preplácania.

Výhody dyslexie
Spev siren

Story Magic Level 3 - CD (2) (Susane House a Katharine Scott)face2face, 2nd edition Pre-intermediate Testmaker CD-ROM and Audio CD (Susane House a Katharine Scott)Wider World 4 Students' Book with MyEnglishLab Pack (Susane House a Katharine Scott)