Knihy beletria Kariéra a motivačná literatúra Sebazdokonaľovanie

Sila pozitívneho myslenia

od Norman Vincent Peale z vydavateľstva PhDr. Marián Dujnič - Gardenia Publisher 2015 SK jazyk

Sila pozitívneho myslenia

Autor: Norman Vincent Peale
Vydavateľstvo: PhDr. Marián Dujnič - Gardenia Publisher
Rok vydania: 2015
Rok poslednej dotlače: november, 2017
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 136,0x202,0x20,0 mm
ISBN: 978-80-85662-82-5

Viac o knihe Sila pozitívneho myslenia (Norman Vincent Peale)

Tajomstvo úspešného života je v tom, že sa zbavíte starých myšlienok a nahradíte ich novými, vitálnymi myšlienkami plnými viery. Na zmenu myslenia je však potrebné dosiahnuť pokoj v duši, pretože len ten nás otvára prijímaniu Vyššej sily. Autor odhaľuje modernému človeku, ktorý hľadá svoje miesto v súčasnom svete, tajomstvá fungovania ľudskej mysle. Vychádza z vlastnej skúsenosti a skutočných životných príbehov. Uvádza veľké množstvo duchovných techník, ktoré vedú k šťastiu, láske, dobrým partnerským vzťahom, pracovným úspechom a blahobytu.

Táto kniha pomohla uzdraviť myseľ a telo desaťtisícom ľudí. S tromi miliónmi výtlačkov na celom svete, patrí Pealova kniha k najpredávanejším titulom na knižnom trhu.

Aj keď ju autor napísal pred viac ako polstoročím, Sila pozitívneho myslenia nesie trvalé posolstvo aj pre generácie čitateľov, ktorí žijú na začiatku nového milénia.

Spev siren

Sila pozitívneho myslenia (Norman Vincent Peale)